NBA'de şok! Yıldız oyuncu uyuşturucudan tutuklandı

Geçtiğimiz sezonda takımı Cleveland Cavaliers ile NBA Şampiyonluğu yaşayan Iman Shumpert, uyuşturucu içmek ve taşımaktan tutuklandı.

Geçtiğimiz sezonda takımı Cleveland Cavaliers ile NBA Şampiyonluğu yaşayan Iman Shumpert, tutuklandı!

UYUŞTURUCU BAŞINI YAKTI

Yirmi altı yaşındaki Iman Shumpert, geride bıraktığımız ağustos ayı içerisinde bir esrar türü olan marijuanayı kullanarak dışarı araba sürmeye çıkmasıyla birlikte polisler tarafından yolda çevrildi. Esrarın etkisi altında sürüş halinde olması gerekçesiyle gözaltına alınan Iman Shumpert, sadece bu yüzden tutuklanmadı. TMZ'nin paylaştığı habere göre guard oyuncu, içmesinin yanı sıra aynı zamanda yanında ot taşımaktan da suçlu bulundu.

ARABASINDA OT YAKALATTI

Yolda çevirme yapan polisin anlattıklarına göre Amerikalı oyuncunun gözleri adeta bir vampir gibi kızarmış, üzeri ise otun verdiği kötü bir kokuyla kaplanmıştı. Yanlış bir şeylerin olduğunu fark eden polisin ayık olup olmadığına dair test yapması sonucunda başarısız olan Shumpert, arabasının da aranması üzerine küçük bir kavanozda ot yakalattı.

Tüm bunların gerçekleşmesinin ardından bir açıklama yapmak zorunda kalan basketbolcu, bir arkadaşının evinde içtiklerini itiraf etti.

(Trendbasket)

PAYLAŞ