Nişanlandığı kızın gerçek kimliği şaşkınlık yarattı

Ani bir kararla nişanlanan Atakan Arslan'la ilgili eski sevgilisi Berna Demir çok konuşulacak iddialar ortaya attı.

Küfür ettiği video sosyal medyada büyük yankı uyandıran Survivor 2015 şampiyonu Avatar Atakan'ın eski sevgilisi Berna Demir, Renkli Sayfalar'a telefonla bağlandı. 'Videonun yayılmasında benim payım yok' diyen Demir, ünlü boksörün kendisine şiddet uyguladığını iddia etti.

İşte Berna Demir'in açıklamalarından satırbaşları;

"2014'te ilişkimiz başladı. Atakan Phuket'ten yeni dönmüştü. Yarışmaya gitmeden 3-3,5 ay önce de ayrıldık.

"ATAKAN'LA BERABERKEN KIZA TAKILDIM"

Şu an bu durumla ilgili konuşmam çok doğru değil. Bu şahıs Atakan'ın öğrencisiydi. Sonra Atakan'ın arkadaşı ile sevgili oldu. Ben Atakan ile beraberken bu kıza takıldım. Instagram paylaşımlarından Atakan'a karşı bir ilgisi olduğunu hissettim. Atakan da bana 'O benim öğrencim, Mert'ten hoşlanıyor' dedi. Konuyu kapattık. 3-4 ay sonra da Mert ile sevgili olduklarını duyduk.

"KARDEŞİ OLDUĞUNU SÖYLEDİ"

'O kızla aranda bir şey var mı' diye sordum. O da bana böyle bir şeyin asla olamayacağını, bir abisinin ricasıyla ilgilendiği bir kardeşi olduğunu söyledi. Bu durumu bayağı takıntı haline getirmiştim. Atakan'ın söyledikleri ile kızın paylaşımları uyuşmuyordu.

"BENİ DARP ETTİ"

Atakan ile ilişkimiz geçen yıl Kurban Bayramı'nın son günü ayrıldık. Ufak bir tartışmanın sonucunda kendisi beni darp etti. Şuan da ben onu kıskanmışım ve açıklama yapıyormuşum gibi bir durum var.

"SOL GÖĞSÜME YUMRUK ATTI"

Atakan'ın bana ihanet etmişliği yok. Yukarda Allah var. Maça hazırlanıyordu, o hazırlık sürecinde bir ilaç kullanıyordu. O ilaç da öfkesini arttırıyor. Yüzde 30 ise yüzde 80'lere çıkarıyor. Tartışma sonucunda evdeki eşyalarımı kırdı ve sol göğsüme yumruk attı. O yumruktan sonra nefesim kesildi. Sonuçta karşımdaki bir erkek ve dövüşçü.

"VİDEONUN YAYILMASIYLA İLGİM YOK"

Darp raporu aldım ama 'evlilik kararı aldığımız bir ilişki' yaşadık. O sebeple de onunla mahkemelik olmak istemedim. Ailem duysun istemedim. Üzülsünler istemedim. Videonun yayılma olayı ile benim hiçbir alakam yok. Bunların AvatarTeam diye bir Whatsapp grupları var. Video orada paylaşıldı mı bilmiyorum...

"BU VİDEOYU PAYLAŞAN İNSAN..."

İnsanlar bizim aramızda bir savaş olduğunu biliyorlar. Bu videoyu paylaşan insan 'nasıl olsa Atakan ile Berna kanlı bıçaklı, biz bunu paylaşırsak ihale Berna'ya kalır' diye düşünmüş olabilir. Bu video bende de var. Eğer kötü niyetli bir insan olsam Atakan yarışmadayken bunu yapardım.

"BİRLİKTE YAŞIYORDUK"

Atakan benimle birlikte yaşıyordu. Sonuçta evlilik kararı almıştık. Dolayısı ile her şeyimi paylaştım gerektiği kadar... Videonun orijinalini biliyorum. Montaj yok. Eğer mokntaj olsaydı kendisi de 'videonun orijinali bu' der yayınlardı zaten.

"BAYAĞI TEHDİT ALIYORUM"

Atakan cephesinden çok telefon geldi. Bayağı tehdit alıyorum. En çok babası arıyor. Bana 'Yüzüne kezzap atarım' dedi. Söyleyemeyeceğim kadar ağır hakaretler etti. Kayıtları var. 17 Eylül'de beni aradı. Sanki aramızda hiç husumet yokmuş gibi konuşmak istediğini, bana gelmek istediğini söyledi. Atakan ile buluşmadık. Sanırım beni aradığında Serap hayatında vardı.

"BU İLİŞKİNİN GÜZEL BİTMESİNİ İSTERDİM"

Döndükten sonra bazı fanlarının gazına çok geldi. Keşke bana sorsaydı. Arkadaşlarını üzerime saldı. 'Berna şizofrendir' algısı yarattırdı sosyal medyada. İnsanlar benim söylediklerime yada söyleyeceklerime itibar etmesinler diye uğraştı. Ben güzel yaşanan bir ilişkinin güzel bitmesini isterdim. Ama hem mağdur olup, hem de günah keçisi ilan edilmek hazmedilecek bir şey değil.

"ATAKAN ALKOL KULLANMIYOR"

Videonun çekildiği yer Atakan'ın babannesinin evi, onun odası... Atakan alkol kullanmıyor. Bu video yayınlanır yayınlanmaz onlara mesaj attım. Çünkü bütün oklar beni gösterecekti. Bu video Mert'te de olabilir. Çünkü onlar kardeş gibiydiler. Atakan, Mert'in kız arkadaşıyla nişanlandığına göre arkadaş da kalabilir herhalde. Ben Atakan ile ilgili hiçbir şeyi merak etmeyip, önüme bakarak yaşamaya çalışırken sosyal medyada bana 'Serap'ı tanıyor musunuz' diye sordular.

"KURAN'IN ÜZERİNE EL BASIP YEMİN ETMİŞTİ"

'Evet, Mert'in eski sevgilisi' dedim. Çok şaşırdım. Atakan'ın bir duruşu var. Yakıştıramadım. Ben ona bu kızı sorduğumda Kuran'ın üzerine el basıp yemin etmişti. Sonra olaylar tekrar önüme geldiğinde 'ben konu uzamasın diye öyle dedim' demişti. İnancı bu kadar güçlü olan bir insanın sırf konu uzamasın diye Kuran'a el basması enteresan.

Atakan Arslan önceki gün ani bir kararla nişanlanmıştı...

"BEN ATAKAN İLE VAROLMADIM"

Ben bu adamdan ayrılalı 1 yıl olmuş. Ben Atakan ile varolmadım, dolayısı ile Atakan ile yok olmayacağım.Sosyal medyaya nokta koysam insanlar onun için yazdığımı sanıyorlar. Tabii ki, Atakan için yazdığım şeyler de var inkar edemem. Evlilik kararı aldık ama o darp olayından sonra ayrıldık.

"BEN VARSAM BU ÇIKAR ZATEN"

Yarışmadan 1 ay önce beni aradı. Helallik istedi. 4 saat boyunca beni sevdiğini söyledi. Sorsanız inkar edecektir, bu saatten sonra bir önemi de yok. Videoyla ilgili Atakan yasal hakkını kullanmış. Eğer videonun altında ben varsam, bu çıkar zaten. Atakan'ın videonun ardından yaptığı açıklamada söylediği sözleri üzerime alınmadım, çünkü ben bir şey yapmadım. Eğer kendisi kabul ediyorsa 'Berna'ya söyledim' diyorsa; ben de yasal hakkımı ararım."

PAYLAŞ