Oğluyla ilgili gerçeği ilk kez açıkladı

Barcelona'nın yıldızı Lionel Messi, oğluyla ilgili soruya "Futbol topuna hiç ilgi göstermiyor. Onu hoşlanmadığı bir şeyi yapmaya zorlamak için daha fazla top satın alamam." dedi.

Arjantin'in popüler televizyoncusu Mingo'nun konuğu olan Barcelona'nın yıdızı Lionel Messi belki de ilk kez hiç konuşmadığı kadar konuştu. 'Buzdolabı gibi adam' imajının dışında açık yüreklilikle konuşan yıldız futbolcu herkesin merakla beklediği konulara açıklık getirdi. Arjantinli futbolcu oğluyla ilgili hiç kimsenin bilmediği bir gerçeği de açıkladı.

Arjantin'in popüler televizyoncusu Mingo'nun konuğu olan Barcelona'nın yıdızı Lionel Messi ilk kez bu kadar açık yüreklilikle konuştu.

"THIAGO TOPU SEVMİYOR"

Arjantin milli takımına dönmeyi kabul eden ve Uruguay galibiyetinin mimarı olan Messi, oğlu Thiago'nun top oynamaktan pek hoşlanmadığını itiraf etti. Oğlunu futbola yöneltmek için elinden geleni yaptığını söyleyen Messi ancak küçük Thiago'nun futbol topuna hiç ilgi göstermediğinden yakındı.

"DAHA FAZLA TOP SATIN ALAMAM"

Thiago'yla beraber top oynamayı denediğini ancak başarılı olamadığını belirten Messi, "Onu hoşlanmadığı bir şeyi yapmaya zorlamak için daha fazla top satın alamam" diye konuştu. Küçük Thiago'yu her sabah eşiyle birlikte okula bırakıp öyle antrenmana gittiğini de söyledi.

"DEĞİŞİKLİK İSTEDİM"

Saçlarını neden platinyum sarısına boyadığını da anlatan Messi görünümünde bir değişiklik yapmak istediği için bu rengi seçtiğini ifade etti.

Copa America finalinin kaybedilmesinin ardından Milli Takımı bırakma kararı vermesi için ise "O anda hissettiğimi yaptım. Finali kaybetmek büyük bir hayal kırıklığıydı' diye konuştu.

"NEWELL'S'DE BIRAKACAĞIM"

Mingo'nun 'Kramponlarını ne zaman ve nerede asacaksın?' sorusuna ise Arjantin'de Newell's formasıyla yanıtını verdi.

Messi, 'Ailemle sürekli konuşuyorum. Bizim her şeyimiz ailemiz Arjantin'de Rosario'da. Arjantin'de 13 yaşıma kadar yaşadım. Şimdi 29 yaşındayım. Benim köklerim burada. Newell fanıyım ve orada oynamayı çok istiyorum. Bu benim hayalim ve bir gün gerçekleştireceğim. En büyük hayalim Arjantin'de futbol oynamak' diye konuştu.

PAYLAŞ