Öğrencisiyle ilişki yaşadığı için tutuklandı, savunması pes dedirtti!

ABD'de lise öğretmenliği yapan 24 yaşındaki Mary Beth Haglin, 17 yaşındaki öğrencisiyle cinsel ilişkiye girdiği için tutuklandı. Haglin, öğrencisinin aklını başından aldığını itiraf etti.

ABD'nin Lowa eyaletinde lise öğretmenliği yapan Mary Beth Haglin (24), öğrencilerinden biriyle cinsel ilişkiye girdiği iddia edilerek tutuklandı.Inside Edition gazetesine konuşan Haglin, 17 yaşındaki erkek öğrencisinin aklını başından aldığını ifade etti.SEN BENİM İMPARATORİÇEMSİN!Lisede vekaleten öğretmenlik yaptığı öğrenilen Haglin öğrencisi için, "Sınıfıma girip, masama 'Seni seviyorum, sen benim imparatoriçemsin' yazan bir not bıraktı. Bana her zaman imparatoriçem derdi" şeklinde konuştu.

Erkek öğrencisine aşık olan 24 yaşındaki Haglin, okulun yakınındaki otoparkta neredeyse her gün öğrencisiyle cinsel ilişkiye girdi ve bu yasak ilişkiyi gözler önüne seren pek çok selfie fotoğrafı çekti.

"DERTLEŞİYORDUK"Lise öğretmeni yaşadığı ilişkinin cinsellikten ibaret olmadığını, öğrencisiyle aralarında özel bir sevgi olduğunu iddia etti:"Onunla sürekli görüşüyorduk ve bu buluşmalar sadece cinsellik içermiyordu. Bazı zamanlar oturup dertleşiyorduk ve onunla aramdaki bağ benim için gerçekti."

OKULDAN KOVULDU, TUTUKLANDIBaşka bir öğrenci tarafından fark edilen yasak ilişki sonrasında Haglin, çalıştığı okuldan kovuldu ve cinsel istismar suçundan tutuklandı.

Kaynak: Hürriyet
> Haberler »Dünya »Haber [8767909] Hürriyet
Amerika Birleşik Devletleri, Milli Eğitim, Cinsellik, Öğretmen, Amerika, Mektep, Atama, Lise, Iowa, Abd 10 63 29
PAYLAŞ