Olay öpücüğün yankıları devam ediyor!

Cesur ve Güzel 4. bölüm son fragmanı yayınlandı. Yayınlanan son fragman ile Sühan ve Cesur'un ikili oyunları devam ediyor. İşte yeni fragman ile ortaya çıkan detaylar ve yeni bölümde olacaklar.

Kıvanç Tatlıtuğ, Tuba Büyüküstün ve Tamer Levent'in başrollerini paylaştığı, Ay Yapım imzalı Cesur ve Güzel dizisi 4. bölüm son fragmanı yayınlanınca tüm detaylar ortaya çıktı. Perşembe akşamı yayınlanacak 4. bölümde geçen haftaya damga vuran 'ilk öpücüğün' etkilerinin devam ettiği görülüyor. Peki izleyicileri yeni bölümde neler bekliyor?

"O ÖPÜCÜK ZIRHINDAKİ İLK DELİĞİ AÇTI"

O "İlk Öpücük" Cesur için uçurum, Sühan için bıçak sırtı olsa da, ikisi de, o anın etkisinden uzun süre kurtulamazlar. Banu bu öpücükle Cesur'u kaybedeceğini hisseder. Cesur'u, Sühan'dan uzak tutmak için, kendi önlemlerini alacaktır.

BÜLENT: "HEPSİNİ BİTİRECEĞİM"

Cesur ve Güzel 4. bölüm fragmanında dikkat çeken bir diğer ayrıntı ise hamilelik oyununu sürdürmeye devam eden Cahide, Hülya ve Bülent arasında yaşanıyor. Hülya'nın evinde Cahide'yi karşılayan Bülent'in "her şeyi biliyorum" çıkışı ikili arasındaki ortaklığın pekişeceğinin sinyalini veriyor. Ayrıca Bülent, elinde bir koz olduğunu belirterek "Hepsini bitireceğim" ifadesini kullanıyor.

"TAHSİN KORLUDAĞ BABANI ÖLDÜREN ADAM, BUNU UNUTMA"

Öte yandan, Cahide de Sühan'ın aklına Cesur'la ilgili şüphe tohumları ekmektedir. Sühan, bu şüphenin izinden gider. Cesur, geçmişini Tahsin Korludağ'ın elinden yavaş yavaş almaya kararlıdır. Düşmanının güvenini kazanmak için büyük bir oyun oynar. Bu oyunun tek kazananı Cesur olmalıdır.

Cesur ve Güzel 4. bölümü Perşembe akşamı 20.00'de Star TV ekranlarında olacak.

CESUR VE GÜZEL 3. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Cesur ve Güzel dizisi son bölümünde Cesur'un gizemini çözmekte kararlı olan Sühan, iyi bir avcı gibi avını takip etmiş, onu köşeye sıkıştırmayı başarmıştır. İstanbul'daki evini bulup, yalanını ortaya çıkarmak için kapısını çalar. Ancak, Cesur'un gizemine aralanan kapıyla, karşısına çıkan manzara Sühan'ı zor durumda bırakır. Cesur, Sühan'ın bu iddialı tavrına şaşırır ama eline koz geçtiği için de mutludur. Hamilelik yalanı ortaya çıkmak üzere olan Cahide ise, Hülya'yla başlattığı oyunu sürdürmeyi başarır, artık bu zorlu yolda O'na yardım edecek bir desteği daha vardır.

Tahsin Korludağ ile Mihriban arasındaki gerginlik etkisini giderek arttırır. Adalet ile Mihriban karşı karşıya gelir. Kasabanın ortasında hakarete uğrayan Adalet, Mihriban'ı cezalandırmak için Tahsin'den yardım ister.Beklenmeyen ziyareti sırasında Cesur'un hayatında çok özel bir detay bulan Sühan, Cesur'a hayranlık duymaya başlar. Cesur ve Sühan'ın İstanbul'da baş başa yiyecekleri akşam yemeği onları daha da yakınlaştırır. Aralarındaki mesafenin hızla yok olması sadece Banu'yu çok rahatsız eder.

Cesur, Sühan'a yaklaştıkça ondan uzak durması gerektiğini daha çok hisseder ama Cesur kendine ve ailesine verdiği sözü unutmamaya yeminlidir. Sühan'ı kendinden uzak tutacak, Tahsin Korludağ'ın çaldığı hayatını geri alacaktır. Planını vakit geçirmeden uygularken, Sühan'ın tekrar yoluna çıkacağından habersizdir.

PAYLAŞ