Olayın iç yüzünü anlattı: Haberleri okuyunca benim içim acıyor

Geçtiğimiz günlerde motosiklet kullanırken görüntülenen eski eşi Sinan Serter'le ilgili haberleri okurken içinin acıdığını belirten Özlem Yıldız, "Sinan ayaklarının üzerinde duran biri" dedi.

Sinan Serter ile olan evliliğini 2013 yılında sonlandıran Özlem Yıldız, Renkli Sayfalar programına konuk oldu. Yıldız, geçtiğimiz günlerde motosiklet kullanırken görüntülenen eski eşi Sinan Serter ile ilgili sorulara da canlı yayında yanıt verdi.

İşte Özlem Yıldız'ın açıklamalarından satırbaşları;

"İlişki yaşamakla evlenip aynı evin içine girmek aynı şey değil. O yüzden bir durup düşünüyorsun. Demir'i e benim de kızdığım anlar oluyor ama biriyle evlendiğinde karşı taraf da ona kötü bir çıkış yaparsa durumum ne olur bilemiyorum. Karamsarlık belki de... Sözleri Alişan'ın kendi tercihi. Bir an önce evlenemsini diliyorum.

"PARASINI KENDİ KAZANAN İNSANIN..."

Alişan'ın çok tatlı hanım bir ev kızı ile evleneceğini düşünüyorum. Parasını kendi kazanan, emek vererek ter dökerek kazanan bir insanın parayı kolay harcaması mümkün değil.

"SIKINTILARIMI ÇOK FAZLA BELLİ ETMEDİM"

Sinan ile 8 yıl evli kaldım, boşanalı 3 seneyi geçti. Boşanacağımızı çok uzun süre hiç kimse bilmedi, en yakın arkadaşım da dahil. Sıkıntılarımı çok fazla belli etmedim.

"BOZULMAMASI İÇİN ELİMDEN GELENİ YAPTIM"

Sorunlar için çözüm yolları üretmeye çalıştım. Ne yapılması gerekiyorsa yaptım. Ben yuva kurmayı çok istedim. O yüzden de bozulmaması için elinden geleni yapıyorsun. Hemen bir anda 'oldu bitti' diyemiyorsun. Ben maddi olaylarla ilgili hiç kimseye hiçbir şey anlatmadım. Yargı sürecinde olan şeyler basının kulağına gidiyor.

"SİNAN TRAFİKTEN DERT YANAN BİRİ"

Eski eşimle alakalı para pul mevzularını konuşmayı çok fazla sevmiyorum. Sinan'ın yaşadığı espriye dökülebilecek bir durum değil. Hassas bir konu. Onun motora biniyor olmasının evveliyatını ben çok iyi biliyorum. Sinan trafikten nefret eden, İstanbul trafiğinden dert yanan ve zaman zaman motor kullanan biri.

"O HABERLER BENİ ÜZDÜ"

Motora biniyor olmak gelir seviyesinde bir fakirlik anlamına gelmiyor bana göre. İstanbul şartları düşünüldüğünde bence çok daha kolay... Bu kadar gurur incitici haberlerin yapılıyor olması beni üzdü.

"OKUYUNCA İÇİM ACIYOR"

Çocuğumun babası olarak ekranda izlerken için cız etti. İnsanlar şunu bilsin ki, Sinan ayaklarının üzerinde duran, çocuğuna bakan, 'başıma bu geldi yan gelip yatayım' demeden, hala tırnaklarıyla çalışmaya devam eden bir adam. Onun hakkında çıkan 'motora biniyor', 'oraya düştü', 'buraya düştü' haberleri okuyunca benim içim acıyor."

PAYLAŞ