'Ölüm kimden ve nereden gelirse gelsin, yolumuzdan dönmeyeceğiz'

CHP lideri Kılıçdaroğlu, "Ölüm, kimden ve nereden gelirse gelsin inandığımız yoldan vazgeçmeyeceğiz." dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Dumlupınar'daki 30 Ağustos Zafer Bayramı töreninde yaptığı konuşmada, "Kim ne derse desin. İnandığımız yoldan vazgeçmeyeceğiz. Ölüm, kimden ve nereden gelirse gelsin inandığımız yoldan vazgeçmeyeceğiz. Cumhuriyet'in kurucu değerlerinden Türkiye Cumhuriyeti'nin vazgeçmemesi lazım. Yakın tarihimiz çok iyi bilmeli aynı tuzaklara bu ülkeyi düşürmemeliyiz" dedi.

"YAKIN TARİHİMİZİ ÇOK İYİ BİLELİM Kİ AYNI TUZAKLARA DÜŞMEYELİM"CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Kütahya Dumlupınar'daki 30 Ağustos Zafer Bayramı töreninde konuştu. Cumhuriyet'in kurucu değerlerine vurgu yapan Kılıçdaroğlu, "Hep beraber sormayacak mıyız? Devasa Osmanlı İmparatorluğu nasıl bir Anadolu bıraktı bize ' Yakın tarihimiz çok iyi bilmeliyiz. Bilmeliyiz ki, bir daha aynı tuzaklara düşmemeliyiz. Aynı tuzaklara bu ülkeyi düşürmemeliyiz.

"MUSTAFA KEMAL'İN ASKERLERİ OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ"

Mustafa Kemal'in askerleriyiz. Askeri olmaya da devam edeceğiz. Kim ne derse desin. İnandığımız yoldan vazgeçmeyeceğiz. Ölüm, kimden ve nereden gelirse gelsin inandığımız yoldan vazgeçmeyeceğiz. Siyaset köşeyi dönme değil' siyasetin özü halka hizmet etmektir. Cumhuriyet'in kurucu değerlerinden Türkiye Cumhuriyeti'nin vazgeçmemesi lazım. Cumhuriyet'in kurucu değerleri çok önemlidir. Çünkü bu değerler üzerine Türkiye Cumhuriyeti inşa edilmiştir" diye konuştu.

"DİK DUR EĞİLME" SLOGANLARIKılıçdaroğlu'nu dinleyenler, "Dik dur eğilme bu millet seninle" sloganı attı.

PAYLAŞ