Orlando Bloom, Otel Odasında Birlikte Olduğu Garson Kızdan Özür Diledi

Kendisiyle bir gece geçirdikten sonra otel odasında çıplak halde yakalanınca işten atılan garson kızı arayan Orlando Bloom, "Olanlar yüzünden özür dilerim" dedi.

Dünyaca ünlü oyuncu Orlando Bloom, kendisiyle bir gece geçirdikten sonra otel odasında çıplak halde yakalanınca işten atılan 21 yaşındaki garson Viviana Ross'dan özür diledi.

"OLANLAR YÜZÜNDEN ÖZÜR DİLERİM"

Orlando Bloom, Londra'da kaldığı otelde çalışan garson Viviana Ross ile tek gecelik ilişki yaşadı. Ertesi sabah aktör otelden ayrıldıktan sonra yatakta çıplak yakalanan Viviana Ross işini kaybetti. Olayı duyan Orlando, otel yönetiminden numarasını aldığı genç kadını arayarak, "Olanlar yüzünden özür dilerim" dedi.

OLAY NASIL GERÇEKLEŞMİŞTİ?

Viviana Ross adlı 21 yaşındaki garson kız, çalıştığı beş yıldızlı otelin restoranında ünlü oyuncu Orlando Bloom ile tanıştı. Londra'da ünlülerin uğrak yeri olan ünlü bir otelin restoranında çalışan Ross, daha sonra Bloom ile bir gece geçirdi. Bloom, gecenin ardından otelden ayrıldı. Vivian Ross'un patrosu ise genç kadını Bloom'un kaldığı odada çırılçıplak yakalayınca "müşterilerle ilişki kurma yasağına" uymadığı için işten attı.


"PİŞMAN DEĞİLİM" DEMİŞTİ

Viviana Ross'un bir arkadaşı genç kadının işini kaybettiği için üzgün olduğunu belirterek "Ama yaptığından pişman değil" diye konuştu.

Viviana Ross, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflarla adından söz ettiriyor;

PAYLAŞ