Ortega'nın takım arkadaşıydı, şimdiki durağı şaşırttı

Geçmişte Fenerbahçe forması giyen İsmail Güldüren, sportif direktörlüğünü yaptığı İnegölspor'un teknik direktörlük görevine getirildi. Güldüren, Ortega ile takım arkadaşı olmuştu.

Spor Toto 2'nci Lig Kırmızı Grup'ta yer alan İnegölspor, sportif direktör İsmail Güldüren'i sezon sonuna kadar teknik direktör olarak takımın başına getirdi.

GÜLDÜREN İLE YOLA DEVAM

İnegölspor, Osman Özdemir ile yollarını ayırdıktan sonra masaya oturduğu Güvenç Kurtar, İsmail Ertekin gibi deneyimli isimlerle anlaşamayan yönetim, sportif direktör İsmail Güldüren ile yola devam kararı aldı. Timur Erezsarı başkanlığındaki yönetim, sportif direktör olarak görev yapan İsmail Güldüren'i teknik direktörlük görevine getirme kararı aldı. Güldüren ile tesislerde düzenlenen törenle sözleşme imzalandı.

Teknik Direktörlük görevine getirilen İsmail Güldüren ise "Sezon başı oluşumunda ben de vardım. Oyuncuların gelmesindeki sebeplerden biri de bendim. Oyuncularımıza güveniyoruz. Kadromuzdaki arkadaşlarımız bu ligin en iyi oyuncularıdır. Yola şampiyonluk olarak başlamıştık. İnşallah TFF 1'inci Lige çıkacağız. İlk devrenin ardından takviye konusunu ele alacağız. Hem lig, hem kupa oynayacağız. Kadromuz bu yükü kaldıramayacaktır. Altyapıdan 2-3 oyuncuyu A takıma yükseltip, onları da bu müsabakalarda görevlendirmeyi düşünüyoruz" diye konuştu.

FENERBAHÇE'DE OYNAMIŞTI

37 yaşındaki İsmail Güldüren, daha önce Fenerbahçe'de Ortega ile takım arkadaşlığı yapmış, Gençlerbirliği ve Bursaspor gibi takımlarda oynamıştı.

PAYLAŞ