Öz aile vahşeti: Elini, ağzını bağlayıp 6 saat boyunca işkence!

Batman'da cep telefonunun şifresini vermediği için ağabeyi tarafından işkenceyle katledilen 17 yaşındaki Amine D.'nin ölümüyle ilgili korkunç ayrıntılar ortaya çıktı.

Batman'da 2 Ağustos'ta cep telefonunun şifresini vermediği için ağabeyi Kasım D. (29) tarafından işkenceyle katledilen 17 yaşındaki Amine D.'nin ölümünün ardından yıllar süren bir vahşet çıktı.

KAZA SÜSÜ İÇİN ELEKTRİK VERMİŞLER

Katil zanlısı ağabeyin, işkenceye dayanamayıp can vermesinin ardından kaza süsü vermek için genç kıza elektrik verdiği belirlendi. Amine'nin daha önce de ailesinden gördüğü işkenceler nedeniyle evden kaçarak Diyarbakır'daki akrabalarına sığındığı, ailenin daha sonra genç kızı eve kilitlediği ifade edildi.

ELİNİ BAĞLAYIP, AĞZINI KAPATIP 6 SAAT BOYUNCA İŞKENCE

Amine'nin bir arkadaşı, genç kızın işkence edilirken çığlıkları duyulmasın diye ağzının kapatıldığını, direnmesin diye de ellerinin bağlandığını iddia etti: "Ailesi onu hep eve kilitliyordu. Balkona dahi çıkamıyordu. İşkence sırasında ailenin tamamı evdeydi. 6 saat boyunca işkence etmişler. İntihar süsü vermek içinde elektrik vermişler. Öldürüldükten sonra kıyafetini de değiştirmişler."

HER GÜN İŞKENCE

Davaya müdahil olan avukat Kemal Üner ise Amine'nin vücudunda eski darp izlerine de rastlandığına dikkat çekerek, "İşkence her gün yaşanmış. Vücudundaki yaraların birçoğu eski" dedi.

FACEBOOK'TAN MESAJ ATAN KİŞİ TESPİT EDİLDİ

Bu arada katil zanlısı Kasım D.'ye, kız kardeşinin cep telefonuyla başkalarıyla görüştüğü yönünde Facebook'tan mesaj atan kişinin kimliğini belirleyen polis, şüphelinin yakalanması için çalışmalarını sürdürüyor.

Kaynak: Habertürk

PAYLAŞ