Performansını arttırdı, İtalyan devinin iştahı kabartı

Uzun zamandır eski gücünden uzak olan ve gücünü toplamak için uğraşan İnter, Fenerbahçe'nin Danimarkalı yıldızı Simon Kjaer için nabız yoklayacak.

Fenerbahçe'de gösterdiği performans ile Avrupa devlerinin dikkatini çeken Simon Kjaer için devre arasında ciddi bir teklifin yolda olduğu kaydedildi.

LİSTENİN İLK SIRASINDA SIMON KJAER

İtalyan basınında yer alan detaylara göre, sezona istediği gibi başlangıç yapamayan ve devre arasında operasyon hazırlığında olan Inter, stoper takviyesi için ilk sıraya Simon Kjaer'i yazdı.

Önümüzdeki 2 dönem boyunca 150 milyon euro transfer bütçesi ayıran Inter'in, Benfica'dan Victor Lindelöf ve Manchester United'dan Matteo Darmian'ı da alternatif olarak değerlendirmeye aldığı ifade edildi.

ÇİNLİ PATRONLAR PARA HARCAYACAK

Başarı için yatırım yapmaya hazır olduğu belirtilen Çinli yeni kulüp sahipleri ile atağa kalkması beklenen Inter'in James Rodriguez, Luiz Gustavo, Alexis Sanchez ve Marco Verratti gibi isimler için de zemin yokladığı yazıldı.

Fenerbahçe'nin geçen sezon başında Lille'den 8 milyon euro bonservis bedeliyle kadrosuna kattığı 27 yaşındaki Kjaer, bu sezon 17 maçta 3 gol ve 1 asistlik bir performans sergiledi.

PAYLAŞ