Performansıyla göz kamaştırdı, şimdi sıra bonserviste

Beşiktaş, sakatlanmadan önce iyi bir performans gösteren Talisca için, Benfica'nın kapısını çalacak. 25 milyon Euro olan opsiyonu vermek istemeyen yönetim, daha az teklifle gidecek.

Beşiktaş, Talisca'yı bırakmıyor! Portekiz basının haberine göre Beşiktaş, Talisca'nın bonservisini almak için Portekiz kulübü yetkilileri ile masaya oturacak.

25 ÇOK GELDİ

Haberde, Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın iki seneliğine kiralık olarak Beşiktaş forması giyecek Brezilyalı yıldızın bonservisini 25 milyon Euro'dan az bir fiyata almak istediği belirtiliyor.

BEŞİKTAŞ, TALİSCA İÇİN ACELE EDİYOR!

Sakatlanmadan önce, çok iyi bir form yakalayan ve Beşiktaş formasıyla 9 maçta 5 gol atan Talisca, kısa süre içinde taraftarların sevgilisi olmuştu. 22 yaşındaki futbolcunun satın alma opsiyonu 25 milyon Euro. Eğer Beşiktaş, iki sene içinde Benfica'ya 25 milyon Euro vermezse, futbolcu başka bir takıma transfer olabilecek. Talisca'yı başka bir takıma kaptırmak istemeyen Beşiktaş'ın ise elini çabuk tutacağı ve genç yıldızı takımda tutmak istediği açıklandı.

Haberde ayrıca, Beşiktaş'ın Talisca için çok doğru bir kulüp olduğu ve yetenekli futbolcunun kariyerini ilerletmesi için doğru yerde olduğu yazıldı. Portekiz kulübünün, Talisca'ya yüksek maaş vermek istemediği, teknik direktör Rui Vitoria'nın da oyuncuyu kadroda düşünmediği söyleniyor.

ORMAN GİDİYOR

Talisca'yı bonservisiyle kadrosuna katmak isteyen Beşiktaş'ta Fikret Orman'ın 25 milyon Euro'nun altında bir teklif ile Benfica kulübünün kapısını çalması bekleniyor. Yıldız futbolcu da geçmiş haftalarda yaptığı bir açıklamada Beşiktaş'ta kalmak istediğini söylemişti.

PAYLAŞ