Perşembe gecesinin galibi yine değişmedi

Kanal D'nin, başladığı günden bu yana büyük beğeni ile izlenen dizisi "Bodrum Masalı" yayınlanan beşinci bölümü ile yine zirveye oturdu.

Sosyal medyada da #BüyükSınav hastagi ile oldukça ses getiren ''Bodrum Masalı''nın bu bölümü Tüm Kişiler'de yüzde 5.47 reyting ve yüzde 16.44 izlenme payı ile, AB Sosyo/ Ekonomik Statü'de 6.19 reyting ve yüzde 18.41 izlenme payı, ABC1'de ise 6.79 reyting ve yüzde 18.61 izlenme payı ile günün en çok izlenen yapımı oldu.

YÜKSEK SOSYETE ÜÇÜNCÜ SIRADA

22 Eylül Perşembe akşamının reyting sonuçları belli oldu. Perşembe akşamlarının popüler dizisi Bodrum Masalı birinci oldu. Bodrum Masalı son bölüm Show TV'nin Ana Haber Bültenini geçti. İkinci olan Show TV Ana Haber Bültenini üçüncü olan Yüksek Sosyete dizisi takip etti. ATV Ana Haber 22 Eylül 2016 akşamının reyting listesinde dördüncü olurken beşinci sıraya Bodrum Masalı Özet yerleşti. Reyting sonuçlarında bunların dışında ilk 10'a sırasıyla Fox Ana Haber, Esra Erol'da, Müge Anlı İle Tatlı Sert, Asla Vazgeçmem ve Yüksek Sosyete Özet girdi.

PAYLAŞ