Peş peşe 3 dosyayı kazandı! Davalılar evini bastı

Adana'da bir avukat, çiftçi müvekkilini savunduğu 3 ayrı dosyayı peş peşe kazandı. Kararlara öfkelenen davalılar, evini bastığı avukatı darp etti.

Adana'da bir avukat, müvekkilinin davalı olduğu şahıslar tarafından darp edildi.

MÜVEKKİLİNİN DAVALILARI DARP ETTİ

Olay, Seyhan ilçesi Reşatbey Mahallesi Fuzuli Caddesi üzerindeki Koç Apartmanında meydana geldi. İddiaya göre, Av. Hasan Koç, evine gelen müvekkilinin davalı olduğu kişiler tarafından darp edildi. İhbar üzerine olay yerine gelen polis, şüpheli Ali İhsan G. ve Abdurrahman G.'yi gözaltına aldı.

"3 AYRI DOSYAYI PEŞ PEŞE KAZANDIK"

Darp raporu alan Av. Koç, yaşananlara tepki gösterdi. Koç, "Çiftçi bir müvekkilim ile alakalı sıralı 3 dosyamız vardı. Bu 3 ayrı dosyayı da peş peşe kazandığımız için karşı taraf bununla alakalı olarak tepki gösterdi. Adliye etrafında da tepki göstermişlerdi. Bugün evime baskında bulundular. Beni darp ederek evden çıkarttılar. Ardından çıkan kargaşanın ardından polis ekipleri geldi. Yarbaşı Polis Merkezi'ne geldik. Şahıslardan şikayetçi oldum. Dosyamızın sonuna kadar arkasında olacağız" dedi.

"MESLEKTAŞIMIZIN YANINDAYIZ"

Adana Barosu Yönetim Kurulu Üyesi Av. Veli Küçük ise, "Biz de bu saldırıyı öğrendikten sonra polis merkezine geldik. Meslektaşımızın yanındayız. Biz de dosyaya ilerleyen aşamalarda, baro olarak da savunma ve koruma adına müdahil olacağız" diye konuştu.

PAYLAŞ