PKK'dan polise hain saldırı! İlçeye giriş-çıkışlar kapatıldı

Ağrı'da, PKK'lılar Polis Merkezi'ne arkadan gelerek el yapımı patlayıcı ve uzun namlulu silahlarla saldırdı. Polis saldırganları yakalamak için harekete geçti. İlçeye giriş-çıkşlar kapatıldı.

Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesindeki bir polis merkezine el yapımı patlayıcı ve uzun namlulu silahlarla saldırı düzenlendi. Olay yerine çok sayıda ekip sevk edilirken, polis çevrede geniş güvenlik önlemi alarak ilçenin giriş ve çıkışlarını kapattı.

PKK SALDIRI DÜZENLEDİ

Alınan bilgilere göre, gece saat 21.30 sıralarında Ağrı Caddesi üzerinde bulunan Uluyol Polis Merkezi'ne arkadan gelerek el yapımı patlayıcı ve uzun namlulu silahlarla saldırı düzenleyen PKK'lılara polis ekipleri anında karşılık verdi.

POLİS SALDIRGANLARIN PEŞİNE DÜŞTÜ

Polis, saldırının ardından gece karanlığından faydalanarak izini kaybettiren saldırganların peşine düştü. Olay yerine çok sayıda ekip sevk edilirken, polis çevrede geniş güvenlik önlemi alarak ilçenin giriş ve çıkışlarını kapattı.

BİR ÇOK EV, ARABA ZARAR GÖRDÜ

Can kaybının yaşanmadığı saldırının izleri sabah saatlerinde daha net görünmeye başlandı. Mermiler polis merkezinin yanında bulunan birçok ev ile arabaya da zarar verdi. Polis, ilçedeki güvenlik önlemlerini en üst seviyeye çıkardı.

PAYLAŞ