PKK'nın Kılıçdaroğlu'nu hedef almasına HDP'den ilk yorum!

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na yapılan saldırıyla ilgili kınama mesajı yayınlayan HDP, "Bu vahim saldırıyı sert biçimde kınıyoruz" ifadelerine yer verdi.

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun konvoyu Artvin'in Şavşat ilçesinden Ardanuç ilçesine gittiği sırada Yanıklı Köyü yakınlarında ateş açıldı. Açılan ateşe korumaların karşılık vermesi sonucu çıkan çatışmada 1 asker şehit oldu.

BİR KINAMA DA HDP'DEN

Toplumun her kesiminden saldırıyla ilgili kınama mesajları yayınlanırken, HDP tarafından yapılan açıklamada da "Bu vahim saldırıyı sert biçimde kınıyor, Sayın Kılıçdaroğlu'na ve beraberindeki partililere geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz" ifadelerine yer verildi.

DEMİRTAŞ VE YÜKSEKDAĞ ARADI

Öte yandan HDP Eş Genel Başkanları Figen Yüksekdağ ve Selahattin Demirtaş, CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nu telefonla arayarak kendisine geçmiş olsun dileklerini iletti ve saldırıyı kınadı.

Kılıçdaroğlu: Allah'ın Verdiği Bir Canımız Var O da Feda OlsunErdoğan Kılıçdaroğlu'nu Arayarak 'Geçmiş Olsun' DediCHP Konvoyuna Saldırı! Kılıçdaroğlu Çatışmanın Ortasında KaldıKılıçdaroğlu'nun Konvoyuna Saldırı! Çatışma Anı KameradaKılıçdaroğlu'na Yapılan Saldırıya Hükümetten İlk Yorum: LanetliyoruzAK Partili Vekil: Kılıçdaroğlu'nun Konvoyuna PKK'lılar Saldırdı

PAYLAŞ