Playboy'un ekim kapağında başörtülü bir kadın yer alacak

Amerikalı müslüman gazeteci Noor Tagouri, Playboy dergisinin Ekim ayı sayısında yer alacak. Tagouri'nin bu kararı, bazı kişilerce takdir edilse de pek çok kişi tarafından eleştirildi.

Playboy dergisinden bir ilk. Amerikalı müslüman gazeteci Noor Tagouri, Playboy dergisinin Ekim ayı sayısında yer alacak. Tagouri'nin bu kararı, bazı kişilerce takdir edilse de pek çok kişi tarafından eleştirildi.

ÇIPLAKLIKTAN UZAKLAŞMA KARARI

"Renegade", Playboy'un geçtiğimiz yıl çıplaklıktan uzaklaşma kararı sonrasında oluşturduğu ve sektörde risk almak suretiyle yine de sevdiği işi yapanların ve sektörün kurallarını yeniden yazma girişiminde bulunanların öne çıkarıldığı bir dosya.

TAKİPÇİLERİNİ DE İKİYE BÖLDÜ

Cnn.com'un haberine göre, 22 yaşındaki gazeteci Tagouri, üzerinde siyah kot, deri ceket ve başörtüsü ile derginin sayfalarındaki yerini alacak.

Noor Tagouri, Playboy için gerçekleştirilen fotoğraf çekimlerinin sahne arkası görüntülerini sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı. Tagouri'nin bu kararı sosyal medyada da takipçilerini ikiye böldü. Takipçilerinin bir kısmı gazeteci Tagouri'yi tebrik edip yüreklendirirken bir kısmı da sertçe eleştirdi.

PAYLAŞ