Playboy'un ünlü malikanesi yeni sahibini buldu

Playboy dergisinin kurucusu Hugh Hefner'in ünlü malikânesinin 100 milyon dolara milyarder işadamı Dean Metropoulos'un oğlu Daren Metropoulos'a satıldığı belirtildi.

Playboy dergisinin kurucusu Hugh Hefner'in ABD'nin Los Angeles kentindeki ünlü malikânesinin 100 milyon dolara milyarder işadamı Dean Metropoulos'un oğlu Daren Metropoulos'a satıldığı belirtildi.

MALİKANEDE YAŞAMAYA DEVAM EDECEK

Satışla ilgili açıklamada bulunan Metropoulos'un temsilcisi, Hefner ve 'tavşanlarının' malikanede yaşamaya devam edeceklerini ifade etti. 90 yaşındaki Hefner, hayatının sonuna kadar malikanede yaşayacak ve Metropoulos & Co.'ya yıllık 1 milyon dolar kira ödeyecek.Metropoulos'un Playboy malikanesine komşu başka bir mülke daha sahip olduğu ve asıl planın bu iki konutu birleştirmek olduğu iddia ediliyor.

1927 YILINDA İNŞAA EDİLMİŞTİ

1927'de inşa edilen malikane, 1971 yılında 1 milyon dolara Playboy dergisi tarafından satın alınmıştı. Ocak ayında 200 milyon dolara satışa çıkarılan villada 29 oda ve bir şarap mahzeni bulunuyor. Birçok partiye ev sahipliği yapan bu malikâne Hollywood'un efsanelerinden.

PAYLAŞ