Pokemon bir kadına tecavüz etti!

Rusya'nın başkenti Moskova'da yaşayan bir kadın, Pokemon karakteri tarafından tecavüze uğradığını iddia ederek polise şikayette bulundu.

Kimliği açıklanmayan kadın, polis görevlilerine yaptığı açıklamada yatak odasında büyük bir Pokemon karakteri tarafından cinsel tacize uğradını iddia etti.

Evli kadın, yatağında Pokemon Go oyununu oynarken uyuyakaldığını, uyandığında bir Pokemon karakterinin üzerinde yattığını ve ona tecavüz ettiğini söyledi.

KOCASI İNANMADI

Kadın, yataktan atladığında Pokemon karakterinin yok olduğunu fakat Pokemon Go uygulamasının Pokemon karakterini yatağın üzerinde tespit etmeye devam ettiğini belirtti.

Kocasını uyandırıp durumu anlatan kadın, kocasının ona inanmadığını ve bir psikiyatriste görünmesi gerektiğini söylediğini belirtti.

POLİS İNANMAYINCA MEDYUMA DANIŞTI

Polisin de anlatılanlara inanmadığını ve kadının bir medyuma danışmak zorunda kaldığı açıklandı.

PSİKİYATRİSTE GİDECEK

Kadının arkadaşı Ivan Makarov, arkadaşının evinde çok fazla Pokemon olduğunu, bazen evdeki köpeğin bile onları hissedip havladığını söyledi. Makarov, arkadaşının son olarak kocasının teklifini kabul ettiğini ve bir psikiyatristten randevu aldığını da ekledi.

Kaynak: Hürriyet

PAYLAŞ