Polis evi basınca 'amca' diye bağırıp sokağa fırladı

İstanbul Terörle Mücadele Şube Ekipleri'nin Sultangazi'de bir gecekonduya operasyon düzenlediği sırada küçük bir kız çocuğu 'amca' diye bağırarak sokağa fırladı.

İstanbul Terörle Mücadele Şube Ekipleri, Sultangazi'de bir gecekonduya operasyon yaptı. Polis helikopterinin havadan destek verdiği Operasyona özel harekat polisi de katıldı.

POLİS OPERASYON YAPTI

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube ekipleri Zübeyde Hanım Mahallesi 1441 Sokak'ta bir gecekonduya operasyon düzenledi. İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nden konvoy halinde araçlarla çıkan polisler, 03.00 sıralarında Sultangazi'ye geldi. Önceden belirlenen adresteki bir gecekonduya giren polis ekipleri, içeride arama yaptı.

"AMCA" DİYE BAĞIRARAK SOKAĞA FIRLADI

Polislerin eve girdiği sırada panik yaşayan bir kız çocuğu "amca" diye bağırarak sokağa fırladı. Bağırtılar üzerine çevre gecekondulardan bazı vatandaşlar sokağa çıkarak ne olduğunu anlamaya çalıştı. Panik yaşayan kişiler polisin uyarısı üzerine sakinleşerek operasyonu izledi. Operasyon sırasında "Akrep" diye tabir edilen zırhlı araçlarda çevrede güvenlik önlemi aldı. Operasyonun içeriği hakkında bilgi verilmedi.

PAYLAŞ