Rıdvan Dilmen: Bu Kadroyla Puan Kayıpları Çok Olur

Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, 1-1 sona eren Zorya Luhansk maçı sonrası bazı Fenerbahçeli futbolculara çok sert eleştirilerde bulundu.

UEFA Avrupa Ligi'ndeki Zorya Luhansk-Fenerbahçe maçı sonrası tüm Fenerbahçeliler küçük çaplı bir hayal kırıklığı yaşadı.Teknik direktör Dick Advocaat hedefteki isimlerden biri olurken, NTV Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen de sert eleştirilerde bulundu. Dilmen özellikle Fenerbahçe'nin kadro yapılanmasıyla ilgili önemli sözler sarfetti.Rıdvan Dilmen'in, Zorya Luhansk-Fenerbahçe maçı ile ilgili eleştirileri şu şekilde:"FENERBAHÇE'NİN PUAN KAYIPLARI ÇOK OLUR""Robin van Persie'yi saymıyorum; Fenerbahçe'de Hasan Ali dışında solak oyuncu yok. Korner, duran top kullanacak oyuncusu yok. Salih Uçan'ın performansını beğenmiyorum. Bu fizik düzeyi ile bu seviyedeki takımlara karşı oynayamaz.

Ozan, defans ile hücum arasındaki 40-45 metrelik alanın oyuncusu. Bu kadro ile maalesef Fenerbahçe'nin puan kayıpları çok olur."Fenerbahçeli Taraftarlar Hasan Ali Kaldırım'a Tepki GösterdiFenerbahçeli Dick Advocaat: Biz GeliyoruzAvrupa Ligi'nde Feyenoord, Manchester United'ı 1-0 YendiAvrupa Ligi'nde Fenerbahçe, Zorya Luhansk ile 1-1 Berabere Kaldı

PAYLAŞ