Riekerink'den övgüler: Onurluyum ve gururluyum

Galatasaray teknik direktörü Jan Olde Riekerink, Süper Kupa zaferinin ardından yaptığı konuşmada sezona kupayla başladıklarından dolayı çok mutlu olduğunu söyledi.

Galatasaray Teknik Direktörü Jan Olde Riekerink, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında yaptığı açıklamada, güzel bir kupa ile sezona başladıklarını söyledi. Müsabakanın sonuna kadar iyi mücadele eden Beşiktaş'ı tebrik etti.

"ONURLU VE GURURLUYUM"

Riekerink, takımının artıları olduğu gibi eksileri de olduğunu vurgulayarak, şunları kaydetti:"Çok güzel bir hazırlık kampı geçirdik. Her zaman öğrenmek isteyen ve kendini geliştirmek isteyen bir grup ile çalışıyorum. Bu da beni çok mutlu ediyor. Böyle bir futbolcu grubuna sahip olduğum için çok mutlu onurlu ve gururluyum."

"EREN VE TOLGA'DAN BEKLENTİLERİM ÇOK YÜKSEK"

Bir basın mensubunun "Yeni transfer edilen Eren Derdiyok ve Tolga Ciğerci'nin performanlarını nasıl buldunuz?" sorusuna Riekerink, şu cevabı verdi: "Tolga Ciğerci kısa zamandır bizimle beraber ve birkaç antrenmana çıktı. O yüzden bugünkü oyunu, kendi doğasından kaynaklanan bir oyun. Ona önümüzdeki dönemde isteklerimi anlatma fırsatım olacak. O da bu istekleri sahaya yansıtacaktır. Eren Derdiyok'un da çok önemli bir transfer olduğunu düşünüyorum. Benim hem Eren'den hem de Tolga'dan beklentim çok yüksek. Bugün de sahada elinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştılar. İlerleyen günler de daha da iyi olacaklardır."

Spor Toto Süper Lig Maç Sonuçları ve Puan Durumu
PAYLAŞ