Saldırı sonrası FETÖ'ye yakın isimden skandal tweet!

Bugün gazetesinin eski yazarlarından Ergun Babahan'ın, CHP Lideri'ne saldırı düzenlendikten sonra attığı bir tweet büyük tepki topladı.

Gazeteci Ergun Babahan'ın CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na saldırı sonrasında sosyal medya hesabından paylaştığı bir mesaj, büyük tepki çekti. Babahan, saldırı sonrasında, "Faşizme destek veren herkes bedelini ödeyecektir. Buna Kılıçdaroğlu da dahil. Bu henüz başlangıç!" yazdı. Tepkiler üzerine Babahan, "Saldırıyı öven tweet değil bu. Sonuçları anlatan bir tweet" mesajını paylaştı.

Kısa sürede yayılan ve eleştirilen mesaj sonrasında Babahan, saldırıyı övmediğini ancak bu durumun bir sonuç olduğunu kastettiğini savundu.

İşte o skandal tweet;

Fotogaleri: CHP Konvoyuna Saldırıdan İlk KarelerKılıçdaroğlu: Allah'ın Verdiği Bir Canımız Var O da Feda OlsunErdoğan Kılıçdaroğlu'nu Arayarak 'Geçmiş Olsun' DediCHP Konvoyuna Saldırı! Kılıçdaroğlu Çatışmanın Ortasında KaldıKılıçdaroğlu'nun Konvoyuna Saldırı! Çatışma Anı KameradaKılıçdaroğlu'na Yapılan Saldırıya Hükümetten İlk Yorum: LanetliyoruzAK Partili Vekil: Kılıçdaroğlu'nun Konvoyuna PKK'lılar Saldırdı

PAYLAŞ