Sarp'tan ayrılık kararı! Sonraki adımı ne olacak?

İçerde 12. bölüm ilk fragmanı yayınlandı. Yeni yayınlanan fragmanda Sarp'ın Yusuf müdür ile ortaklığını ayırma kararı ve Celal'i tek başına bitirme isteği dikkat çekti.

Pazartesi günlerinin heyecanla beklenen dizisi İçerde'nin 12. bölüm fragmanı bugün çıktı. İlk fragmanda sadece Sarp ve Yusuf müdür arasındaki diyaloğa yer verilirken, Sarp'ın Yusuf müdüre gözyaşları eşliğinde yol vermesi merak uyandırdı. Celal'e karşı tek başına kalan Sarp'ın bundan sonraki adımı ne olacak?

İÇERDE 11. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Alyanak, Celal'in adamlarına görünmeden kaçmayı başarır. Şimdi hayatta kalabilmek için plan yapmak zorundadır. Yusuf ve ekibi Köstenceli'nin öldürüldüğünü öğrenirler fakat Celal aleyhine herhangi bir ipucu bulamamışlardır. Artık hem Yusuf ve ekibi, görgü tanığı olarak hem de Celal'in adamları hain olarak Alyanak'ın peşindedir. Mert'in çocukluk kabusu Coşkun tekrar ortaya çıkar. Eylem üzerinden Celal'e tuzak hazırlığı içindedir. Eylem durumu Mert'e anlatır. Mert bir yandan Füsun için Umut'u ararken diğer yandan Coşkun'un hayatta olduğunu öğrenir. Yusuf, Necip Uyanık kılığında Sarp ile tekrar iletişime geçer. Birbirinden haberdar olmayan iki kardeşin yolu hiç ummadıkları bir yerde kesişir.

İçerde 12. bölümünün 2. fragmanının yakın zamanda yayınlanması ve daha fazla detayın ortaya çıkması bekleniyor.

PAYLAŞ