Seçkin'in yuvasını yıkan kadından sürpriz çıkış!

Seçkin Piriler-Kaan Tangöze evliliğinin bitmesine neden olan Kıvılcım Ural, sürpriz bir açıklamaya imza atarak "Kaan ile evleniyoruz, detayları ona sorun" dedi.

Duman grubunun ünlü solisti Kaan Tangöze, Mart ayında Seçkin Piriler ile 6 yıllık evliliğini tek celsede bitirdi. İki çocukları olan ünlü çiftin boşanma nedeni ise Tangöze'nin kendisi gibi şarkıcı olan Kıvılcım Ural ile yaşadığı yasak aşktı. Piriler'i depresyona iten boşanmanın ardından Kaan Tangöze, Ural ile Cihangir'de birlikte yaşamaya başladı.

GAZETECİLERİ GÖRÜNCE ŞAŞIRDI

Hatta ikili, geçtiğimiz haftalarda aynı sahneyi de paylaşarak müzikal anlamda da hayatlarını birleştirdi. Evliliği yıkan kadın olan Kıvılcım Ural, önceki gün bir arkadaşıyla görüntülendi. Ural, gazetecileri karşısında görünce kısa süreli bir şaşkınlık yaşadı. Kıvılcım Ural, "İlişkiniz nasıl gidiyor, ufukta evlilik var mı?" şeklindeki sorular karşısında ise bombayı patlattı:

"EVLENMEYE KARAR VERDİK"

Kıvılcım Ural, "İlişkiniz nasıl gidiyor, ufukta evlilik var mı?" şeklindeki sorular karşısında ise bombayı patlattı: "Evlenmeye karar verdik, ancak detayları Kaan olmadan paylaşamam, size iyi günler." Bu şaşırtıcı kararı ilk kez açıklayan Kıvılcım Ural'ın sözleri üzerine ise düğünle ilgili detaylar merak konusu oldu. Ural ile Kaan Tangöze'nin yakın çevresine göre; ikili sadece çok yakın dostlarının katılacağı bir törenle yurt dışında evlenmek istiyor. Düğün tarihi ise 2017'nin başı düşünülüyor...

"KIVILCIM KARŞIMA ÇIKMASIN"

İki çocuğunun babasının ihanetiyle sarsılan Seçkin Piriler, olayın ardından ağır bir depresyona girdi. 'Kırık Kalp Sendromu' teşhisi konulan güzel model, kendisine bu üzüntüleri yaşatan Kaan Tangöze ve Kıvılcım Ural'ı affetmeye de tabii ki niyetli değil...

Çocukları için eski eşiyle mecburen görüşmeye devam eden Seçkin Piriler, Ural için ise şöyle yorum yaptı: "Kıvılcım'ı hiçbir yerde görmek istemiyorum. Kendimden korkuyorum. Eğer onunla karşılaşırsam o an neler yapacağımı, kestiremiyorum."..

PAYLAŞ