Şenol Güneş'ten hakem Çakır'a sitem dolu sözler

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, 2-2 berabere biten Konyaspor maçı sonrası yaptığı açıklamada "Ali Çamdalı 3 defa atılmalıydı." dedi.

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, 2-2 berabere biten Atiker Konyaspor maçının ardından açıklamalarda bulundu.

"DAHA AKICI OYNAMAK GEREK"

Şenol Güneş maçla ilgili olarak, "Bütün oyuncular disiplin içerisinde kazanmak için oynadı. Fizik olarak sorun yoktu. Son 10 dakikada rakip kazanmak için pozisyonlar buldu. Bir o bölümde gol ararken kalemizde pozisyonlar verdik. İki golde de hatalar yaptık. İkincide ortada pozisyon yokken kornere attık topu geldi gol oldu. Bunları çalışmamız gerekiyor. Rakibin oyun anlayışı bizim oyunumuzu bozmak. Sert ve agresif oynayıp uzun toplarla ileriye gitmek. Oyunu yöneten ve kazanmaya çalışan taraf bizdik. Kontrol bizdeydi ama daha fazla pozisyon üretmek için daha akıcı oynamak lazım. Dolayısıyla iki puan kaybettik. Üzgünüz. Son bölüme bakılınca kaybettik de diyebilirdik ama yine de iki puan kaybettik. Olmayacak şekilde iki gol yedik. Son bölüm kontrolü kaybettiğimiz için eksik bizim için."

"ÇAMDALI 3 DEFA ATILMALIYDI"

"Necip'in ayağı kaydı, çarptı, sarı kart. Ali Çamdalı 3 defa atılmalıydı. Quaresma'ya kaydı, bastı. Türkiye'de baskı etki yapıyor. Hakemin kim olduğu önemli değil. Zaten en iyi hakem. Ali Turan'ın santradan koşup gelmesi Tolga'nın onu sakinleştirmesi lazımdı. Necip'e o pozisyonda sarı çıkabilirdi. Faul verilebilirdi ancak sarı kart fazla olurdu bence."

"Ş. LİGİ'NE DAHA VAR"

"Şu anda herkes her şeyi görebilir ama benim için konuşmak erken. Şampiyonlar Ligi'ne daha çok var. Önce milli takıma gidecek oyuncularımız. Kalan oyuncular dinlenecek. Sonrasında Karabük maçımız var ve ardından bu maçları konuşuruz." diyerek sözlerini bitirdi.

PAYLAŞ