Sevgilisinden hamile kaldığı iddiasına ateş püskürdü

Ünlü oyuncu Jennifer Aniston, bir süredir magazin basınında yer alan hamilelik haberleri hakkında Huffington Post'a bir mektup yazdı ve hakkında çıkan iddialara ateş püskürdü.

47 yaşındaki dünyaca ünlü ABD'li oyuncu Jennifer Aniston, Huffington Post'a bir mektup kaleme aldı. Eşi Justin Theroux'la birlikte bir aile kurmaya hazırlandığı yönündeki haberlerin aslı olmadığını yazan Aniston, "Kadınların tamamlanması için aile olmasına ya da anne olmasına gerek yoktur" dedi ve ekledi: "Biz mutlu sonlarımızı kendimiz için belirleyebiliriz."

"KENDİMİ HUZURSUZ HİSSEDİYORUM"

Ünlü oyuncu, hakkında çıkan hamilelik iddiaları için şu ifadeleri kullandı: "Evet bir gün anne olabilirim, bunu planladığım andan itibaren önce sizlere haber veriyor olacağım. Ancak şu an anne olmanın peşinde değilim çünkü bir başka yönden kendimi huzursuz hissediyorum.

"TACİZE UĞRUYORUZ"

Her gün eşimle ben evimizin önünde bekleyen onlarca agresif fotoğrafçı tarafından tacize uğruyoruz. Ama bunu geçiyorum, derdim daha büyük. Bizim gibi insanlar bir semboldür. Annelerimiz, kızlarımız, kız kardeşlerimiz, eşlerimiz, kız arkadaşlarımız ve iş arkadaşlarımız için bir sembol. Medya kadın güzelliğini standart hale getirmeye çalışıyor.

"İNANILMAZ RAHATSIZ EDİCİ"

Küçük kızlara giden mesaj şu: Eğer yeterince zayıf değilseniz güzel değilsiniz. Eğer dergi kapaklarındaki oyuncular ve modeller gibi görünmezseniz dikkat çekemezsiniz. Fiziksel görüntünüz yüzünden aman, evliliğiniz çatırdayabilir. Hamile mi? Çok mu yedi? Kendini bıraktı mı? Bu çok absürd ve inanılmaz rahatsız edici.

"ARAYIP TEBRİK EDENLER VAR"

Vücudumdaki en ufak bir değişimin haber olmasından çok rahatsızım. O öğlen hamburger yemiş olabilir ya da yanlış bir açıdan çekilmiş olabilirim. Hafif karnım çıksa ya 'hamileyim' ya da 'şişman'. Hamilelik haberleri yüzünden arayıp tebrik eden arkadaşlarım, iş arkadaşlarım ya da yolda beni gören yabancılar tarafından tebrik edilmenin verdiği acı verici, tuhaf psikolojiyi saymıyorum bile!

Biliyorum, tabloid haberlerin devri kapanmayacak. En azından yakın zamanda…. En azından haber diye her önünüze gelene itibar etmeyin. Belki tüketiciler bir gün bu saçmalıkları satın almayı bırakır dünya daha insancıl bir yer olur."

PAYLAŞ