Sevgilisiyle tartışınca soluğu AVM terasında aldı

Konya'da sevgilisiyle tartışan genç kadın, bir AVM'nin teras katına çıkarak intihara kalkıştı. Genç kadını, polisler bir anlık dalgınlığından yararlanarak kurtardı.

Konya'da sevgilisiyle tartıştığı iddia edilen genç kadın, bir Alışveriş Merkezi'nin teras katına çıkarak intihar etmek istedi.

SEVGİLİSİYLE TARTIŞTI

Olay, saat 22.00 sıralarında merkez Selçuklu ilçesi Yeni İstanbul Caddesi üzerinde bulunan bir AVM'de meydana geldi. İddiaya göre, sevgilisiyle tartışan 26 yaşındaki F.K., AVM'nin yaklaşık 20 metre yüksekliğindeki teras katına çıkarak aşağı intihar etmek istedi.

BRANDA AÇARAK ÖNLEM ALDILAR

Genç kadını korkuluklarda gören vatandaşlar durumu polise bildirdi. AVM'ye gelen polis ekipleri, teras katta bulunan vatandaşları dışarı çıkararak Karaca'yı ikna etmeye çalıştı. Bu sırada ihbarı alarak olay yerine gelen itfaiye ekipleri de genç kadının atlama ihtimaline karşın bulunduğu yerin altına branda açarak önlem aldı.

CEP TELEFONLARIYLA ÇEKTİLER

Aşağıda toplanan kalabalık da cep telefonlarıyla yaşananları kaydetti. Polisin yaklaşık 1 saat süren çabası sonunda genç kadın bir türlü ikna olmadı.

DALGINLIĞINDAN YARARLANDILAR

Konuşarak kadını oyalayan polis bir anlık dalgınlığından yararlandığı F.K.'yi yakalayarak korkuluklardan indirdi. F. K. daha sonra ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü.

PAYLAŞ