'Şiirin erotik sesiyim' diyordu, tesettüre girdi

Bir döneme damga vuran isimlerden Tuğba Ünal, sürpriz bir karara imza atarak tesettüre girdi. Ünal, bu kararını "Işıltılı dünyadan vazgeçtim" şeklinde yorumladı.

Kendisini bir dönem 'şiirin erotik sesi' olarak tanımlayan model ve sunucu Tuğba Ünal, tesettüre girme kararı aldı.

ŞİİR KİTABINI ALBÜME DÖNÜŞTÜRMÜŞTÜ

Meslek hayatına profesyonel turist rehberi olarak atılan Tuğba Ünal, şiire ve sunuculuğa olan ilgisi nedeniyle mesleğini bırakmıştı. Başkent TV'deki 'Turizm Güncesi' programı ile televizyon dünyasına adım atan Ünal, 'Güzellik Zor Hikaye' adını taşıyan bir şiir kitabı çıkarmış, daha sonra kitabı aynı adla albüme de dönüştürmüştü.

TESETTÜRE GİRDİ

Modellik ve sunuculuğa geçtikten sonra Ankara'dan İstanbul Cihangir'e taşınan Ünal, bir süre önce tesettüre girdi.

"IŞILTILI DÜNYADAN VAZGEÇTİM"

Tuğba Ünal, değişimiyle ilgili olarak, "Renkli dünya o kadar hayal kırıklıklarıyla dolu ki; umut tüccarları, sahte yapımcı, sahte oyuncu... Bu dünyada çok şey sahte. İnsanı bir umudun içine hapsedip öyle bekletiyorlar. Neyse ki ben bu acıları yaşamadan kendi isteğimle ışıltılı dünyadan vazgeçtim. Örtündüğümü ilk önce sosyal medya hesaplarımdan paylaştım. Sevenlerimden ilginç tepkiler aldım. Çok kişi kararıma saygı duyduğunu belirtti. Bundan sonra tasavvuf ağırlıklı şiir ve söyleşilere yer vereceğim. Yeni bir kitabın da hazırlığı içindeyim" şeklinde konuştu.

İşte Tuğba Ünal'ın yeni tarzı;

PAYLAŞ