Silahlı saldırı iddiasını doğruladı! İşte ilk sözleri

Sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz, dün akşam sahne aldığı mekanda olay çıktığı iddiasını doğrularken, sağlık durumunun iyi olduğunu belirtti.

Kerimcan Durmaz'ın sahne aldığı mekanda bilinmeyen bir nedenle iki grup arasında kavga çıktı, pompalı tüfekle ateş edildi...Çıkan arbedede Kerimcan Durmaz'ın yaralandığı haberleri sosyal medyayı karıştırdı.

"SİLAH SESİ DUYMADIM"

Kanal D ekranlarında yayınlanan Renkli Sayalar programına telefonla bağlanan Kerimcan Durmaz, saldırı haberlerini doğrularken, sağlık durumunun iyi olduğunu belirtti. Çıkan kavganın kendisiyle bir ilgisi olmadığını belirten Durmaz, "Ben sahnedeyken birileri beni hemep tutup dışarı çıkardı. Hızla dışarı çıkarken ayağım burkuldu. Ama ben silah sesi duymadım. Çıkan kavganın benimle bir ilgisi yok. Şu anda sağlığım iyi ve İstanbul'dayım" şeklinde konuştu.

"TABANCA KURUSIKIYMIŞ"

Olayın abartıldığını ve bunu da gülerek izlediğini belirten Kerimcan, "Tabanca kurusıkıymış. Mekan daha önce çıktığım bir mekandı ve çok eğlenmiştim. Ancak bu olayı bütün Samsun halkına mal etmek olmaz" dedi.

PAYLAŞ