Skandal ortaya çıktı! Gözler Erdoğan'da

Kurtlar Vadisi Pusu'nun 2012 yılında çekilen 159. bölümüne özel tasarlanan 'Erdoğan' yazılı mezar taşıyla ilgili Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ne diyeceği merak konusu oldu.

Pana Film'in 'Kurtlar Vadisi Darbe' filminin marka tescilini ve Web sitesini 15 Temmuz darbe girişiminden önce 2 ay önce alması "darbeden haberleri var mıydı?" sorusunu akıllara getirmişti. Bu tartışmalar sürerken Kurtlar Vadisi Pusu'nun 2012 yılında çekilen 159. bölümündeki 'Erdoğan' yazılı mezar taşı yeniden gündeme geldi.

ÖYLE BİR MEZAR TAŞI YOKMUŞ

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan 'Söylemezsem Olmaz' programında dizinin o dönem çekildiği mezarlığa giden program ekibi 'Erdoğan' yazılı mezar taşının üzerinde başka bir isim yazdığını belirledi.

Kurtlar Vadisi'ndeki "Erdoğan" Yazılı Mezar Taşıyla Mesaj mı Verildi?

NİHAT DOĞAN ERDOĞAN'A ÇAĞRIDA BULUNDU

Canlı yayında konuyla ilgili sert açıklamalarda bulunan Nihat Doğan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a çağrıda bulunarak "Erdoğan'ı bir dizide diri diri toprağa gömdünüz. Sayın Cumhurbaşkanım bunları görün. Size haber vermiyor olabilirler, istihbarat haber taşımıyor olabilir. Biz burdan bas bas bağırıyoruz. Dostunuzu düşmanınızı iyi tanıyın. Size subliminal mesaj verip diri diri toprağa gömüp, sen bundan sonra yaşayan bir ölüsün diye film üzerinden mesaj verenleri tanıyın. Yargı gereğini yapmalı" ifadelerini kullandı.

GÖZLER ERDOĞAN'DA

Gündeme bomba gibi düşen bu haber sonrası gözler Cumhurbaşkanı Erdoğan'da... Daha önce sanatçılarla bir araya geldiği birçok toplantıya Necati Şaşmaz'ı da davet eden Erdoğan, bu isimle basın mensuplarının önünde samimi pozlar vermişti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Necati Şaşmaz buluşmasından bir kare...

PAYLAŞ