Skrtel sosyal medyayı salladı: Yanımdaki bayan G.Saraylı ama...

Ameliyat olan Skrtel, doktoruna teşekkür etti, "Kendisi Galatasaray taraftarı ama bana burada çok iyi baktı. Brad Pitt'ten iyi görünmeyeceğim ama en azından nefes alabileceğim." dedi.

Fenerbahçe'nin UEFA Avrupa Ligi A Grubu'nda sahasında yaptığı Feyenoord maçında burnu kırılan, Spor Toto Süper Lig'deki Osmanlıspor müsabakasında ise maskeyle sahada yer alan savunma oyuncusu Martin Skrtel, ameliyat edildi.

Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, Slovak futbolcunun başarılı bir ameliyat geçirdiği bildirildi.

Skrtel'in durumuyla ilgili açıklamada bulunan takım doktoru Burak Kunduracıoğlu, 31 yaşındaki futbolcunun iyi olduğunu belirterek, şu ifadeleri kullandı:

"İKİ YERDE KIRIK VARDI"

"Martin Skrtel'in perşembe günkü Feyenoord maçında burnu kırılmıştı ancak maça devam etti. Maçtan sonra Liv Hospital'a geldik, tetkikleri yapıldı. Bu tetkiklere göre burnunda iki yerde kırık vardı. Kırığın o an ameliyat edilmesi, bu haftaki Osmanlıspor maçında oynamamasına yol açacaktı.O yüzden ameliyatın bugün yapılmasına ortak bir şekilde karar verdik."

"BU BAYAN GALATASARAY TARAFTARI AMA BANA ÇOK İYİ BAKTI"

Instagram hesabından ameliyattan sonraki fotoğrafını paylaşan Skrtel, "Ameliyat iyi geçti. Brad Pitt'ten daha iyi görüneceğimi düşünmüyorum ama en azından nefes alabileceğim. Liv Hospital çalışanlarına teşekkür ederim. Özellikle yanımdaki 'canım' bayana. Kendisi Galatasaray taraftarı ama bana burada çok iyi baktı. Şimdi bir an önce iyileşip önümüzdeki maça hazır olmalıyım" ifadelerini kullandı.

PAYLAŞ