Sosyetik güzele büyük şok! Nişanlısı dolandırıcı çıktı

İş adamı sandığı sevgilisi Yasin Erdoğan'la geçtiğimiz ay nişanlanan Metin Aşık'ın kızı Eda Aşık, Erdoğan'ın dolandırıcı çıkmasıyla hayatının şokunu yaşadı.

Geçtiğimiz ay nişanlanan Fenerbahçe'nin eski başkanlarından Metin Aşık'ın kızı Eda Aşık'ın, iş adamı sandığı sevgilisi Yasin Erdoğan'ın söylediği kişi olmadığı 'Manevi annem ve babam' diye tanıştırdığı kişilerin de oyuncu olduğu ortaya çıktı.

ARKADAŞININ DİKKATİ ORTAYA ÇIKARDI

Sosyetenin ünlü isimlerinden Eda Aşık'a sahte nişanlı şoku! İ... Lojistik Yönetim Kurulu Üyesi olduğunu sandığı Yasin Erdoğan'la geçtiğimiz ay Bodrum Türkbükü'nde aile arasında gerçekleşen bir törenle nişanlanan Aşık, yakın bir arkadaşının telefonuyla rüyadan uyandı.

Arkadaşının fotoğraftaki şahsın söylediği kişi olmadığı konusunda kendisini uyarması üzerine Aşık olayın üstüne gitti.

"İYİ NİYETİMİN KURBANI OLDUM"

Yaptığı araştırmada nişanlısının adı dahi söylediği her şeyin yalan olduğunu, nişan günü kendisiyle 'Manevi annem ve babam' diye tanıştırdığı kişilerin bile oyuncu olduğunu öğrenen Aşık, hayatının şokunu yaşadı. HT Magazin'den Esin Övet'e konuşan Aşık, "İyi niyetimin kurbanı oldum. Çok ağladım. Benim başıma geldi başka hiçbir kadının başına gelmesin" diyerek duygularını dile getirdi

PAYLAŞ