Sözleşmesindeki detay ortaya çıktı

Benfica, "Kızım 6 aylıkken maaşımı ödemediler" sözlerini yalanlayan belgeleri ortaya çıkardı. Talisca'nın "Herhangi borcu bulunmamaktadır." maddesi bulunan sözleşmede imzası var.

Beşiktaş'ın Benfica ile 1-1 berabere kaldığı mücadele sonrasında uzatma dakikalarında frikik golü atan Anderson Talisca'nın yaptığı açıklamalar Portekiz ekibinde deprem etkisi yaratırken, Brezilyalı oyuncu için yapılan sözleşme ortaya çıktı.

Benfica cephesi, Talisca'nın maç sonrasında yaptığı, "Kızım 6 aylıkken maaşımı ödemediler" ve menajerinin yaptığı, "Talisca'nın Temmuz maaşı ödenmedi" sözlerine cevap niteliği taşıyan belgede yer alan 13. maddeyi öne sürerek kendilerinin haklı olduğunu belirtti.

"BENFICA'DAN ALACAĞI YOK"

İlgili maddede, "Bu kiralık anlaşma ile birlikte, oyuncu 2016/17 sezonu için Benfica'dan herhangi bir alacağı olmadığını kabul eder ve herhangi bir ücret talebinde bulunamaz (Herhangi bir şüpheye yer bırakmamak için, Benfica 1 Temmuz 2016 tarihinden, 30 Haziran 2017 tarihine kadar oyuncuya herhangi bir ödeme yapma mecburiyetinde değil)" ifadeleri yer almakta.

Benfica bu sözleşmesi öne sürerek, 22 yaşındaki oyuncuya herhangi bir borçları olmadığını kaydetti. (Sporx)

PAYLAŞ