Stoch'tan beklenmedik ayrılık açıklaması

Avrupa Ligi'ndeki Zorya karşılaşmasında muazzam bir gol atan Miroslav Stoch, maç sonu transferiyle ilgili soruya, "Fenerbahçe'deki geleceğimi bilmiyorum." diyerek kafaları karıştırdı.

Fenerbahçe'ye UEFA Avrupa Ligi'nde Zorya Luhansk'a karşı galibiyetin kapılarını açan Miroslav Stoch, maçın ardından yayıncı kuruluşa konuştu.

İşte Miroslav Stoch'un flaş röportajdaki sözleri:

"HOCAM ŞUT AT DEDİ"

"Advocaat şut atmamı söyledi bana, çok iyi bir şutum var gerçekten. Kullanmam gerekiyor. Ben de "Deneyeceğim" dedi. Bazen fırsat buluyor, bazen bulamıyorum. Biraz zaman bulursam hemen şut deniyorum. Bugün o fırsatı yakalayıp şutu attım ve gol attı."

"ZOR MAÇ OLDU"

"Zor bir maçtı, böyle olacğaını biliyorduk. Ukrayna'da onlarla oynadık, zorlu bir maç oldu bizim için. Agresif, kontraatak oynayan, hızlı oyunculara sahip bir takım. İlk yarı bittiğinde, böyle bir skorla kazanabileceğimizi düşünemedim. İlk yarıda iyi değildik ama ikinci yarıda iyiydik. Mutluyum ama diğer maçın sonucunu da bekleyeceğiz."

"FENERBAHÇE'DEKİ GELECEĞİMİ BİLMİYORUM"

"Fenerbahçe'deki geleceğimi bilmiyorum. Bu dönem benim için zor bir dönem oldu. Bir kez daha zorlu bir dönem geçirdim. Ben sadece kendim için konsatre olmaya, sıkı bir şekilde çalışmaya gayret ettim. Şansımı beklemeye başladım. Bugün 45 dakika da olsa şans buldum. Biraz da olsa şans bulduğun için mutluyum. Göreceğiz."

PAYLAŞ