Şükran Ovalı, Caner'e açık çek verdi

Spor basını kadar magazin gündemini de meşgul eden Caner'in gelen teklifleri değerlendirdiği, Şükran Ovalı'nın da bu konuda sevgilisine tam destek verdiği öğrenildi

Fenerbahçe ile sözleşmesi sona erdikten sonra Inter'e transfer olan ancak yeni takımında yaşanan teknik direktör değişikliği sebebiyle takımdan ayrılmak üzere olan Caner Erkin'in yeni adresi merakla bekleniyor.

DURUMU BELİRSİZLİĞİNİ KORUYOR

Tecrübeli oyuncunun menajeri son olarak, "Caner'in durumu henüz net değil, Inter'de kalabilir de, ayrılabilir de. Kariyerine İtalya ya da Avrupa'da devam etmek istiyor" ifadelerini kullanmıştı.

ŞÜKRAN OVALI'DAN AÇIK ÇEK

Şükran Ovalı ile yaşadığı beraberlikle, spor basını kadar magazin gündeminde de yer alan Caner'in, İtalya, İspanya ve Türkiye'den gelen teklifleri değerlendirdiği, Şükran Ovalı'nın da bu konuda sevgilisine tam destek verdiği öğrenildi. Evlilik hazırlığı yapan çiftten Şükran Ovalı'nın, yıldız futbolcuya "Nereye gidersen git yanındayım" dediği öğrenildi.

EVLERİNİ DEĞİŞTİREBİLİRLER

İtalya'nın Milano kentinde ev tutan aşıklar, Erkin'in başka bir ülkeye transfer olması halinde yeni ev arayışına başlayacak.

PAYLAŞ