Şüpheli şahsın üstünden çıkan silahlar polisi cephaneliğe ulaştırdı!

İstanbul'da Esenler otogarının girişinde şüphelendikleri kişiyi durduran polis ekipleri yaptıkları aramada 7 adet silah buldu. Sorgulanan kişinin verdiği adresten de çok sayıda silah çıktı.

Büyük İstanbul Otogarı girişinde şüphelendikleri bir şahsı durdurarak arama yapan polis ekipleri, şahsa ait çantada 7 silah ele geçirdi. Şahsın ifadesi doğrultusunda Fatih'te bir adreste arama yapan ekipler 4 adet 9 mm çapında tabanca ve bu tabancalara ait 19 adet fişek, 1 adet pompalı tüfek, 1 adet kılıç biçiminde kesici alet ele geçirdi.

ŞÜPHELENDİKLERİ TİCARİ TAKSİYİ DURDURDU

Bayrampaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri Bayrampaşa'da bulunan Büyük İstanbul Otogarı girişinde şüphelendikleri ticari bir taksiyi durdurdu. Takside bulunan S.T. (30) isimli şahsa ait çantayı inceleyen polis ekipleri 1 adet 9 mm çapında, 6 adet 7.65 mm çapında silah ve bu silahlara ait 14 adet şarjör ele geçirdi.

SORGUDA SÖYLEDİĞİ ARDESLERE OPERASYON DÜZENLENDİ

Polis ekipleri, sorguladıkları S.T. isimli şahıstan alınan bilgiler doğrultusunda Fatih Nişanca Mahallesi'nde bulunan bir iş yerinde arama yaptı. Aramalarda, 4 adet 9 mm çapında silah ve bu silahlara ait 19 adet fişek, 1 adet pompalı tüfek, 1 adet kılıç biçiminde kesici alet ele geçirildi.Olayla ilgili yakalanan S.T. ve C.K. (43) isimli şüpheli erkek şahıslar ile ilgili soruşturma devam ediyor.

PAYLAŞ