Tarık Akan'la ilgili gerçek, öldükten sonra ortaya çıktı

Caretta carettaların yumurtladığı İztuzu Plajı için mücadele eden 'İztuzu Dayanışması'nın dün hayatını kaybeden Tarık Akan'la ilgili mesajları dikkat çekti.

İztuzu Dayanışması, dün hayatını kaybeden sinema sanatçısı Tarık Akan'ın kendilerini destek için aradığını açıklayarak, sosyal medya hesaplarından "Tarık abi yaşasın diye caretta carettamıza Tarık Akan ismini verdik." diye mesaj attılar ve bir video paylaştılar.

CARETTA CERATTA'LAR İÇİN MÜDADELE EDİYORLAR

Muğla'nın Ortaca ilçesinde caretta carettaların yumurtladığı dünyaca ünlü İztuzu Plajı'nın bozulmaması için karşı mücadele veren 'İztuzu Dayanışması'nın, dün hayatını kaybeden sinema sanatçısı Tarık Akan'la ilgili mesajları dikkat çekti.

"TARIK ABİ YAŞASIN DİYE..."

Dayanışma, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: "Tarık Akan ile ilgili bir bilinmeyeni paylaşmak isteriz; biz plaj için mücadele ettiğimiz süreçte telefonla bizi arayıp 'Yoldaşlar hasta olduğum için mücadelenize ortak olamadım beni bağışlayın' demişti. Hastalığı ilerlemiş olmasaydı ziyaretimize gelecekti. Ama olmadı. Tarık abi çok erken gitti. Onu çok özleyeceğiz. Işıklar içinde uyu Tarık abi. Tarık abi yaşasın diye caretta carettamıza Tarık Akan ismini verdik."

İşte yapılan o paylaşım;

PAYLAŞ