Tek görevleri var: Jet sosyeteyi eğlendirmek

Türkiye'nin tatil cenneti Bodrum'da Brezilyalı dansçıların Latin müzikleri eşliğinde yaptıkları samba ve rumba dansları tatilcileri coşturuyor.

Bodrum'da 2 ay önce açılan dünyaca ünlü eğlence markası Nikki Beach Club'ta düzenlenen Brezilya Şov'daki görüntüler Rio Karnavalı'nı aratmadı. Turistler, Latin müzikleri ile çılgınca dans etti.

HER ŞEY JET SOSYETE İÇİN

Bodrum'daki Torba Mahallesi'ndeki cennet koyda iki ay önce açılışı yapılan Nikki Beach Club'a Türkiye ve dünyanın jet sosyetesi akın etmeye başladı. 2 ay içerisinde milyon dolarlık yatları ile Yunan adalarından ve Akdeniz'den Bodrum'a gelen milyoner ünlüler ve jet sosyete için dünya standartlarında ilginç şov ve dans gösterileri düzenlenmeye başlandı.

DANSÇILAR LATİN MÜZİKLERİYLE COŞTURUYOR

Geçtiğimiz hafta sonunda düzenlenen Brezilya Şov'da Brezilyalı dansçılar Latin müzikleri eşliğinde yaptıkları samba ve rumba dansları ile tatilciler ile turistleri hayran bırakırken, birçok turist de akşam üstü düzenlenen partiye bu ülkenin renkleri ile katıldı.

Şovun ardından violinist Suay Doğanay ise yaklaşık 45 dakika süren canlı performansta viyolası ile çaldığı müziklerle izleyenleri hayran bıraktı.

Bodrum'da büyük coşku;

PAYLAŞ