Tişörtünü çıkarıp fırlattı: Benim için bitti

Antalya kampında Arda Turan, Fatih Terim'le taktik yüzünden tartıştı ve formasını çıkararak hocasının arkasına doğru fırlattı, daha sonra "Benim için Fatih Terim bitti." dedi.

A Mill Takım maçları oynanıyor, geçiyor ancak alınan sonuçlardan, oynanan oyunlardan çok Fatih Terim – Arda Turan kirizi gündemden düşmüyor. Taraflı-tarafsız herkes bu konuyu tartışırken yaşananlarla ilgili her gün yeni iddialar ortaya çıkıyor.

TİŞÖRTÜNÜ ÇIKARIP FIRLATTI

Günün en flaş haberi ise Arda Turan'ın Fatih Terim için sarf ettiği iddia edilen sözler. Antalya kampında EURO 2016'ya hazırlanan A Milli Takımımız'ın bir antrenmanında Arda Turan, Fatih Terim'le taktik yüzünden yeni tartışma yaşadı. Terim'le girdiği sert diyalog sonrasında öfkelenen milli futbolcu bir anda tişörtünü çıkararak hocasının arkasına doğru fırlattı. Buna rağmen siniri bir türlü geçmeyen Arda Turan idman sahasını terk etti. Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim ise oyuncusunun yaptığı bu tepkiye hiç aldırmayarak antrenmana devam etti.

BÜLENT BAYRAKTAR'IN TEKLİFİNE OLUMSUZ YANIT VERDİ

Fatih Terim'in yardımcılarından biri olan Bülent Bayraktar, Arda Turan'ı sakinleştirmek ve ona moral vermek için bu olayın ardından milli futbolcu ile yürüyüş yaptı. Takvim'in haberine göre; Bayraktar bu yürüyüş sırasında elini Arda Turan'ın omuzuna atarak, "Merak etme ben sizi barıştıracağım. Senden sakin olmanı istiyorum" dedi. Bülent Bayraktar'ın bu sözleri karşısında Arda Turan'ın yardımcı hocaya, "Benim için Fatih Terim bitti. Bu saatten sonra onunla barışmam mümkün değil" cevabını verdiği iddia edildi.

PAYLAŞ