Tolga olay yarattı: Onlar kim?

Galatasaraylı Tolga Ciğerci, maç sonunda Beyaz TV spikerinin "Ahmet Çakar ve Sinan Engin Türkiye'ye hoş geldin diyor." ifadelerine "Onlar kim?" diye yanıt verdi.

Galatasaray'ın Vodafone Arena ile 2-2 berabere kaldığı maçın ardından Beyaz TV'ye açıklamalarda bulanan Tolga Ciğerci'nin Sinan Engin ve Ahmet Çakar'ı tanımaması sosyal medyada olay oldu.

"ONLAR KİM, TANIMIYORUM"

Zorlu karşılaşma ile ilgili açıklamalarda bulunan Tolga Ciğerci'ye Beyaz TV spikeri, "Ahmet Çakar ve Sinan Engin Türkiye'ye hoşgeldin diyor" dedi. Tolga ise bir an duraksadıktan sonra 'onlar kim tanımıyorum' şeklinde cevap verdi.

"ZAMAN OLMUYOR"

Beyaz TV spikerinin yorumcuları tanıtmasından sonra 'Türk televizyonlarını fazla takip etmiyorsun galiba' demesi üzerine Ciğerci, 'evet zaman olmuyor' karşılığını verdi.

Tolga Ciğerci'nin sosyal medyaya düşen o röportajı gecenin en çok konuşulan anlarından oldu.

Beşiktaş, Galatasaray'la 2-2 Berabere KaldıJosue'nin Kaçırdığı Pozisyon Taraftarlara Saç Baş YoldurduBruma, Orta Sahadan Aldığı Topu Ağlara GönderdiBeşiktaşlı Taraftarlar Kapıları Kırarak Tuvalette SaklandıFernando Muslera, Kaleci Antrenörü Hoek'le Çalışmayı ReddettiSırtına Döner Bıçağı Saklayan Taraftar Gözden KaçmadıSneijder Sahaya Atılan Parayla Yazı Tura YaptıBruma: Üzülecek Halimiz YokGolde Sneijder'in Topu Korner Çizgisinin Dışına Koyması Taraftarları KızdırdıCenk Tosun: Şenol Hoca Devre Arası Yaptığı Konuşmayla Bizi Motive EttiAbdürrahim Albayrak: Quaresma'nın Pozisyonunda Yanımdaki Adamı Darp EttimRiekerink, Devre Arasında Oyuncuları "Maç Bitmedi" Diye UyarmışRıdvan Dilmen: Quaresma Yardımcı Hakem Gibi OynuyorAurelien Chedjou: Yediğimiz Gollerde Hatam Vardı

PAYLAŞ