Tolga'ya ağır tepki: Sıkıntı sensin

Soyunma odası koridorunda Aykut Kocaman'a, "Hocam bizlik bir sıkıntı var mı?" sorusunu soran Tolga Zengin'e, başarılı hocanın yanındaki Yeşil-Beyazlılar, "Sıkıntı sensin" cevabını verdi.

Spor Toto Süper Lig'de Beşiktaş'ın Konyaspor'a konuk olduğu mücadelede zaman zaman gerginlik tavan yapmıştı.

SERT TEPKİLER

Karşılaşmanın 45+3'üncü dakikası sırasında Rijad Bajic'in yerde olmasına rağmen topu dışarı atmayan Siyah-Beyazlılar'a tepki gösteren Konyaspor'lu oyuncular, konuk ekibin futbolcularının sert tepkisiyle karşılaşmıştı.

TOLGA ÇILGINA DÖNMÜŞTÜ

Takım arkadaşları yerdeyken ev sahibi ekibin oyuncularının topu dışarı atmadığını ancak meşin yuvarlak kendilerindeyken bu eylemi gerçekleştirmelerini istediğini belirten Beşiktaşlılar, Konyalı futbolcular ile tartışmaya başlamış, bu esnada olay yerine gelen Tolga Zengin, 2 Yeşil-Beyazlı ismi sert bir şekilde itmişti.

SOYUNMA ODASINA KADAR GİTTİ

Bu hareketi sebebiyle Konyapor'lu Jagos Vukovic'in sert müdahalesine maruz kalan Tolga Zengin'e, maç sonunda soyunma odası koridorunda da tepki sürdü.

Oyunun tamamlanması sonrasında soyunma odası koridorunda Konyaspor'un tecrübeli teknik adamı Aykut Kocaman'a, "Bizlik bir sıkıntı var mı hocam?" sorusunu soran Tolga'ya, başarılı çalıştırıcının yanında bulunan Yeşil-Beyazlı futbolcular tepki gösterdi.

"SIKINTI SENSİN TOLGA"

Kara Kartal'ın kaptanına, "Sıkıntı sensin Tolga" sözlerini sarf eden futbolcular, Aykut Kocaman'ın isteği sonrasında olayı büyütmeden soyunma odasının yolunu tuttu.

PAYLAŞ