Türkiye ziyareti kabusa döndü! Parmağı koptu, yerine diktiler

Geçtiğimiz günlerde Sultanbeyli'de Suriyeli bir aileyi ziyaret eden Lidsay Lohan'ın çıktığı tekne gezisinde parmağı koptu. Ünlü yıldızın kopan parmağı cerrahi operasyonla yerine dikildi.

Bir süre önce Türkiye'ye gelen ve Sultanbeyli'de Suriyeli bir aileyi ziyaret eden ünlü oyuncu Lindsay Lohan'dan kötü haber. Lohan, çıktığı tekne gezintisinde neredeyse bir parmağını kaybediyordu. 30 yaşındaki oyuncu sosyal medyada paylaştığı fotoğraflarında başına gelenleri anlattı.

PARMAĞINI ÇIPANIN HALATINA KAPTIRDI

TMZ.com'un haberine göre Türkiye'de bir tekne gezintisine çıkan 30 yaşındaki Lohan parmağını çıpanın halatına kaptırdı. Bu sırada parmağının bir kısmı da koptu. Daha sonra Lohan'ın parmağının kopan parçası bulundu ve yerine dikildi.

"NEREDEYSE PARMAĞIMI KAYBEDİYORDUM"

Lohan başına gelenleri ayrıntılı bir biçimde sosyal medyadaki sayfalarından takipçileriyle paylaştı. Lohan, yaptığı paylaşımlarda yaşadıklarını şöyle anlattı. "Neredeyse parmağımı kaybediyordum. Evet, aslında parmağımın yarısını kaybettim. Ama Tanrı'ya şükür kopan parçayı bulduk ve operasyonla yerine dikildi. Çok kötü acıyor."

KAZANIN NEREDE YAŞANDIĞINI AÇIKLAMADI

Lindsay Lohan bu kazanın nerede başına geldiğini açıklamadı ama bazı yayın organları olayın Lohan'ın Türkiye'de çıktığı bir tekne gezintisinde başına geldiğini ileri sürdü.

Ünlü yıldızın Sultanbeyli ziyaretinden kareler;

PAYLAŞ