Türkiye'nin deri kralının veliahtıydı, şimdi cebinde akbil parası yok

Bir dönem Türkiye'nin zengin iş adamlarından biri olan Emre Matraş, şimdilerde tüm günlerini park köşelerinde geçiriyor. Matraş'ın cebinde akbil parası bile yok.

Evlilikleri bir türlü rayında gitmeyen ve Hale Keleş'ten iki, Yeşim Erçetin'den ise bir kızı olan, Matraş Deri'nin eski veliahtı Emre Matraş, önceki gün bir park köşesinde objektiflere takıldı. Şu an çalışmadığını, hatta borç batağında olduğunu söyleyen Matraş, varlıklı hayatına dönmek için amcasına açtığı miras davanın sonucunu bekliyor. Matraş, zamanında psikolojik destek de aldığını da söyledi.

11 LİRALIK İLACINI BİLE ALAMIYOR

Bir dönem Türkiye'nin zengin iş adamlarından biri olan Emre Matraş, şimdilerde sefalet dolu bir hayat sürüyor. Sabah gazetesinden Okan Filizçay'ın haberine göre annesinin 11 liralık ilacını dahi alamadığını söyleyen Matraş, bu durumdan dolayı merhum babasının aldığı antikaları sattığını açıkladı. Dört yıl önce geçimini sağlayabilmek için taksi şoförlüğü yapan eski işadamı, biten evlilikleriyle ilgili de itiraflarda bulundu.

"EŞİM ÇOCUK BİLE ALDIRMIŞ"

13 yıllık eşi, iki çocuğunun annesi Hale Keleş'ten Temmuz 2010'da boşanan Matraş, eski eşi Hale Hanım hakkında şöyle konuştu: "Hale'ye, biz ayrıldıktan sonra kızlarımın yaşadığı eve, başka bir adamın girmesini istemediğimi söylemiştim. Fakat sonrasında benimle evliyken başkasından çocuk aldırdığını öğrendim. Hatta ayrıldıktan aylar sonra bir erkekle maç izlemeye gittikleri sırada gazeteciler tarafından görüntülenince haklarında yanlış haber yapılmasın diye telaş yapıp benden yardım istemişti. Sonra öğrendim ki o kişi, benimle evliyken de hayatındaymış."

Eski iş adamı, kızı Masal'ın annesi eski eşi Yeşim Erçetin içinse şöyle konuştu: "Yeşim, televizyon programlarına çıkıp benim ona para vermediğimi söyledi. Bunu kesinlikle kabul etmiyorum. Yeşim ile kızım Masal için görüşüyorum."

"AKBİL DOLDURACAK PARAM YOK"

Emre Matraş, 19 Ekim'de gerçekleşecek davanın lehine sonuçlanması halinde soyadını değiştireceğini dile getirirken sözlerine şöyle devam etti: "200 bin dolarlık arabalar kullanıyordum ama şu an Akbil dolduracak para bulamıyorum. Diğer yolculardan rica ediyorum."

ŞİMDİ MUTSUZ VE UMUTSUZ

Annesine ilaç alacak, hatta otobüse binecek parası kalmadığını söyleyen Matraş, tüm günlerini bir parkta geçiriyor.

Deri Kralının Veliahtı Emre Matraş ın Şimdilerde Akbil Alacak Parası YokDeri Kralının Veliahtı Emre Matraş ın Şimdilerde Akbil Alacak Parası YokDeri Kralının Veliahtı Emre Matraş ın Şimdilerde Akbil Alacak Parası YokDeri Kralının Veliahtı Emre Matraş ın Şimdilerde Akbil Alacak Parası Yok 

PAYLAŞ