Türkiye'yi ağlatan mektup! Yürekleri yaktı, zirveye oturdu

Dün akşamın reyting savaşlarında birinci Anne dizisi oldu. 4. bölümde Turna'nın annesine yürek yakan mektubu ve Gonca Vusleteri'nin performansı sosyal medyanın gündemine girdi.

Anne dizisi 4. bölümüyle salı akşamının reyting şampiyonu oldu! Dün akşam yayınlanan bölümde Turna'nın annesine yazdığı mektubu yürekleri parçalarken, sosyal medyanın en çok paylaşılan görüntülerinden oldu. Hem çocuk oyuncu Beren Gökyıldız, hem de Gonca Vuslateri'nin performansları bir kez daha dikkat çekti.

TURNA AĞLADI, TÜRKİYE KİLİTLENDİ

Turna, Zeynep ve ailesi arasında sorun yarattığını fark edince, kendince bir çözüm üretir. Zeynep'e yazdığı mektupla evi terk eder. Zeynep buna kendisinin sebep olduğunu düşünerek her yerde Turna'yı ararken, bu çabası izleyicileri ekrana kilitledi. Anne dizisi dün akşam, 10.35'lik reyting oranıyla AB sıralamasında ve 10.14'lük oranla Total sıralamada birinci geldi.

GONCA VUSLATERİ'DEN ÇOK KONUŞULAN PERFORMANS

Dün akşamki bölümün konuşulan olaylarından biri de Şule karakterini canlandıran Gonca Vuslateri'nin performansı oldu. Şule, Zeynep'in karşısına çıkarak kendisiyle yüzleşti. Melek'in defterinde Zeynep'in adını yazdığını görerek çılgına döndü ve Zeynep'in ardındaki o şok edici gerçeği öğrenmeye çalıştı. Sosyal medya bu performansı için "son zamanların en iyi dizi performansı" yorumunu yaptı.

ANNE'YE TEK RAKİP EŞKIYA...

Salı akşamı genel olarak Anne ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin çekişmesiyle geçiyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 48. bölümü, AB sıralamasında 8.38 ve Total sıralamada 9.01 ile Anne'nin arkasında yer aldı. 3. sırada Fatih Portakal ile Ana Haber yer alırken, 4. sıraya Anne'nin Özeti yerleşti.

Hayat Şarkısı ise 4.78 oranıyla AB'de 6. ve Total sıralamada 9. olurken rakiplerinden çok geride kaldı.

PAYLAŞ