Ümit Karan'dan kritik müdahale! Hayat kurtardı

Ümit Karan, rol aldığı filmde çekim yapılan malikânenin çalışanı Rafet Yavuz'u yaptığı müdahale ile hayatta tutmayı başardı.

Ünlü komedyen Yavuz Seçkin'in, Ümit Karan'ın da 'Almancı Menajer' olarak yer aldığı yeni filmi 'Yıldızlar Da Kayar: Das Borak' setinde yaşanan ilginç bir anıyı anlattı.

360TV ekranlarında yayınlanan, Serhat Ulueren'in moderatörlüğünde eski futbolcular Ümit Karan ve Engin Verel'in yorumculuk yaptığı 'Telegol' programının dün akşamki sürpriz konuğu ünlü komedyen Yavuz Seçkin oldu.

"SETTE HAYAT KURTARDI"

Karan'ın Sapanca'da yer aldığı sahnenin çekimleri esnasında dışarıdan gelen ses üzerine koştuğunu, çekim yapılan malikânenin çalışanı Rafet Yavuz'un kalp krizi geçirdiğini gördüğü anda yaptığı müdahale ile de hayat kurtardığını belirten Seçkin; "Rafet Amca'nın takma dişlerini çıkarıp, dilini dışarı çıkardı. Herkesin öldü diye baktığı anda, Ümit Karan olaya yaptığı anlık müdahale ile bir hayat kurtardı" şeklinde konuştu.

CANLI YAYINA BAĞLANDI

Telegol ekibinin, herkesi şaşırtan bu olay üzerine Ümit Karan'ın hayatını kurtardığı Rafet Yavuz'u canlı yayına bağlamasıyla stüdyoda duygusal anlar yaşandı.

Rafet Yavuz'un olayla ilgili 'Ümit Bey hayatımı kurtardı. Ben zaten onu çok seviyordum. Şimdi bir can borçluyum. Allah onu evlatlarına bağışlasın.' şeklinde konuşmasından sonra Karan ve Seçkin'in gözleri doldu.

PAYLAŞ