Ümit Özat'tan flaş Fenerbahçe yorumu: Geldiğimde görürsünüz

Adı Fenerbahçe ile anılan Ümit Özat, Sarı-Lacivertli ekipten teklif almadığını belirtirken, taktiği konusunda yapılan yoruma "Geldiğim zaman herkes benim taktiğimi görür" dedi.

Teknik direktör ve eski Fenerbahçeli futbolcu Ümit Özat, Sarı-Lacivertli kulüple ilgili açıklamalarda bulundu. Radyospor'da Abdullah Şanlı'nın sorularını yanıtlayan Özat, kendisine gelen bir teklifin olmadığını söyledi.

"BANA GELEN TEKLİF YOK"

Fenerbahçe'yi çalıştırmanın en büyük hayali ve bunu beklediğini söyleyen Ümit Özat şöyle konuştu, "Bana şimdiye kadar gelen bir teklif yok. Ben de bu haberleri basından duyuyorum. Beni ben yapan, Ümit Özat yapan takım Fenerbahçedir"

"GELDİĞİM ZAMAN HERKES BENİM TAKTİĞİMİ GÖRÜR"

Fenerbahçe'nin Hollandalı golcüsü Robin van Persie'nin performansını değerlendiren Özat, "Robin van Persie Premier Lig'de gol kralı olmuş mu? Türkiye Ligi'nde neden olmasın. Türkiye Ligi Premier Lig'den daha mı iyi? Ben bugüne kadar çalıştırdığım hiç bir yerde Çanakkale geçilmez yapmadım. Geldiğim zaman herkes benim taktiğimi görür" ifadelerini kullandı.

"YILDIZ İSİMLERLE ÇALIŞMAK ÇOK DAHA KOLAY"

Fenerbahçe'nin bulunduğu ortamdan da bahseden Ümit Özat, "Yıldız isimlerle çalışmak çok daha kolay. Görmüş geçirmiş diye bir laf var. Büyük teknik adamlar yıldız Futbolcu futbolculuğunu yapacak. Hoca ise hocalığını yapacak. Sorun yaşamak nedir. Bunlar olursa sorun yaşanmaz. Önemli olan kulübün kaos ortamına izin vermemesi. Van Persie ile niye sorun yaşarsın ki. Sorun aptal insanların işidir" şeklinde konuştu.

Kaynak: Sporvadisi.com

PAYLAŞ