Umut Bulut teklifi kabul etmedi, Galatasaraylı yönetici çıldırdı!

Galatasaray Sportif AŞ Yönetim Kurulu Üyesi Levent Nazifoğlu, takımdan ayrılmak istemeyen Umut Bulut ve Tarık Çamdal'a ateş püskürdü.

Galatasaray'da kadro dışı kalan oyuncuların ayrılmak istememesi yönetimin canını sıkıyor. Sportif AŞ Yönetim Kurulu Üyesi Levent Nazifoğlu, Umut, Tarık ve Olcan'ı hedef aldı. Özellikle Umut ve Tarık'ın yıllık ücretlerinin tamamının ödenmesine karşın ayrılmadıklarını belirten Nazifoğlu şöyle devam etti:

"UMUT BULUT GİTMEDİ"

"Umut'a Karabük teklif yaptı. Maaşının 800 bin Euro'sunu onlar, kalan 1 milyonu da biz ödeyecektik ama Umut gitmiyor. Biz Karabük'ten bu rakamı 900 bine çıkarmalarını isterken Umut maaşının tamamını alacak olmasına karşın gitmedi.

"OYNAMADAN PARA KAZANMAK İSTİYORLAR"

Tarık Çamdal'ı da Trabzon istedi. Yine maaşının hepsini alacaktı ancak eşi orada yaşamak istemediği için gitmedi. Teklifler geliyor ancak onlar oynamadan para kazanmak istiyorlar. İyice çirkinleştiler. Olcan Adın ise gelen tekliflerle ciddi bir şekilde ilgileniyor. Yakın zamanda bir gelişme olabilir. Olcan futbol oynamayı düşünüyor."

(Kaynak AMK)

PAYLAŞ