Ünlü çiftin düğün tarihi belli oldu!

Üç ay önce nişanlanan oyuncu Pelin Akil ile Anıl Altan önümüzdeki eylül ayında evlenme kararı aldı.

Son olarak 'Aile İşi' dizisinin Müjde'si olarak izleyici karşısına çıkan Pelin Akil uzun süredir birlikte olduğu Anıl Altan ile geçtiğimiz mayıs ayında nişanlandı. Çift önümüzdeki eylül ayında ise dünyaevine girecek. Hazırlıklara başlayan çift, düğün yerine sade bir nikahla evlenecek.

BALAYI PLANI

Çiftin balayı için ise baş başa tatil yapmak yerine nikahın ertesi günü aile üyeleri ve yakın dostlarından oluşan küçük bir grupla tatil yapacağı öne sürüldü.

Pelin Akil ve Anıl Altan çifti tanışma hikayelerini el ele dergisine şu sözlerle anlatmıştı:

ANIL İLTAN

Aslında ikimiz de aynı dizide rol aldık fakat farklı zamanlarda. Ama arkadaş gruplarımızda denk geliyorduk. Hatta iletişimde olmadığımız uzun bir dönem bile oldu ta ki ben onun, o da benim Instagram videolarıma karşı sessiz kalamayıncaya kadar. O an anlamıştım tam benim kafamda, eğlenceli, yaratıcı ve bir o kadar da zeki olduğunu. Sonrası malum; Pelin'den her gün mesajlar.

PELİN AKİL

İkimiz de aynı dizide farklı zamanlarda oynamıştık. Benim hikayem bittikten sonra o geldi. Ben eski setime arkadaşlarımı ziyarete gittiğim zaman tanışmıştık ama aramızda hiçbir şey yaşanmadı o dönem. Arkadaştık. Sonra daha sık görüşmeye birbirimizi tanımaya başlayınca kıvılcımlar, kelebekler...

PAYLAŞ