Ünlü çiftten üzücü haber! Düğünleri iptal oldu

Lady Gaga, 5 yıldır birlikte olduğu nişanlısı Taylor Kinney ayrılmasının üzerine siyah beyaz bir fotoğraf paylaşarak "Birbirimizi gerçekten çok seviyoruz" yazdı.

2015 Şubat ayında evlenme kararı alan ve nişanlanan çift, 5 yıllık mutlu birlikteliklerini bitirme kararı aldı. 2015'in Sevgililer Günü'nde Kinney'den kalp şeklinde bir yüzük alan ve evlenme teklifini kabul eden Gaga, Meksika'daki tatili sırasında yüzüğünü takmadığı dikkat çekti. Kinney ise 35'inci yaşgününü yalnız kutladı.

"ONUN DOĞRU ADAM OLDUĞUNU BİLİYORUM"

Gaga, evlilik teklifi almadan önce ünlü radyocu Howard Stern'e "Şu an bir başkasıyla birlikte olabileceğime inanmıyorum. Onun doğru adam olduğunu biliyorum. Bu bir his, sadece, biliyorum" açıklamasını yapmıştı. Kinney ise bu senenin başlarında bir dergiye evlilik planları yaptıklarını ve tarihi aldıklarını, ancak bunun sürpriz olacağını söylemişti.

"BİRBİRİMİZİ GERÇEKTEN ÇOK SEVİYORUZ"

Lady Gaga, ayrılık sonrası Instagram hesabından bir paylaşım yaptı. Siyah beyaz bir fotoğraf paylaşan Gaga, altına şunları yazdı: "Taylor ve ben her zaman ruh eşiyiz. Tıpkı iyi ve kötü günleri olan pek çok çift gibi biz de bir ara vermeye karar verdik. İkimiz de tutkulu sanatçılarız, uzun mesafe ve karışık takvimlerin, hep paylaştığımız basit aşkımızı sürdürmeye yardımcı olacağını umuyoruz. Biz de herkes gibiyiz ve birbirimizi gerçekten çok seviyoruz."

PAYLAŞ